مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده: حضرت معصومه (س) دختری ممتاز در خاندان عصمت و طهارت و پرورش یافته مکتب ائمه اطهار علیهم السلام است

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل کار دختران شاغل در فرمانداری، ضمن تبریک دهه کرامت؛ میلاد باسعادت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) با اهدای لوح تقدیر و شاخه ای گل از زحمات و تلاش های آنان قدردانی نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل کار دختران شاغل در فرمانداری، ضمن تبریک دهه کرامت؛ میلاد باسعادت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) با اهدای لوح تقدیر و شاخه ای گل از زحمات و تلاش های آنان قدردانی نمود.
مشاور فرماندار در امور بانوان حضرت معصومه(س) را پرورش یافته مکتب ائمه اطهار علیهم السلام و نمونه ای پسندیده از طهارت و پاکی دانست و افزود: مطابق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اول ذی القعده روز تولد حضرت فاطمه معصومه(س) به نام روز ملی دختران نامگذاری گردیده است تا بتواند منشا ارزشمندی برای توجه، تفکر، تصمیم سازی و اقدامات پرخیر و برکت برای این بخش مهم و سرنوشت ساز از جامعه ما باشد.
خانم صمدی با اشاره به این که حضرت فاطمه معصومه(س) دختری است که در خاندان پیامبر لقب کریمه اهل بیت را به خود اختصاص داده و امام رضا(ع) و امام صادق(ع) زیارت کنندگان آن حضرت را وعده به بهشت داده اند افزود: اکنون وظیفه دختران مسلمان ایرانی است که ضمن مطالعه شخصیت آن بانوی بزرگوار با الگو برداری از کریمه اهل بیت(س) آینه تمام نمای عفاف ، تقوا و حیا باشند.

مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =