مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده: حضرت معصومه (س) دختری ممتاز در خاندان عصمت و طهارت و پرورش یافته مکتب ائمه اطهار علیهم السلام است

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل کار دختران شاغل در فرمانداری، ضمن تبریک دهه کرامت؛ میلاد باسعادت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) با اهدای لوح تقدیر و شاخه ای گل از زحمات و تلاش های آنان قدردانی نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل کار دختران شاغل در فرمانداری، ضمن تبریک دهه کرامت؛ میلاد باسعادت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) با اهدای لوح تقدیر و شاخه ای گل از زحمات و تلاش های آنان قدردانی نمود.
مشاور فرماندار در امور بانوان حضرت معصومه(س) را پرورش یافته مکتب ائمه اطهار علیهم السلام و نمونه ای پسندیده از طهارت و پاکی دانست و افزود: مطابق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اول ذی القعده روز تولد حضرت فاطمه معصومه(س) به نام روز ملی دختران نامگذاری گردیده است تا بتواند منشا ارزشمندی برای توجه، تفکر، تصمیم سازی و اقدامات پرخیر و برکت برای این بخش مهم و سرنوشت ساز از جامعه ما باشد.
خانم صمدی با اشاره به این که حضرت فاطمه معصومه(س) دختری است که در خاندان پیامبر لقب کریمه اهل بیت را به خود اختصاص داده و امام رضا(ع) و امام صادق(ع) زیارت کنندگان آن حضرت را وعده به بهشت داده اند افزود: اکنون وظیفه دختران مسلمان ایرانی است که ضمن مطالعه شخصیت آن بانوی بزرگوار با الگو برداری از کریمه اهل بیت(س) آینه تمام نمای عفاف ، تقوا و حیا باشند.

مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 18 =