مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده: حضرت معصومه (س) دختری ممتاز در خاندان عصمت و طهارت و پرورش یافته مکتب ائمه اطهار علیهم السلام است

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل کار دختران شاغل در فرمانداری، ضمن تبریک دهه کرامت؛ میلاد باسعادت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) با اهدای لوح تقدیر و شاخه ای گل از زحمات و تلاش های آنان قدردانی نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل کار دختران شاغل در فرمانداری، ضمن تبریک دهه کرامت؛ میلاد باسعادت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه(س) با اهدای لوح تقدیر و شاخه ای گل از زحمات و تلاش های آنان قدردانی نمود.
مشاور فرماندار در امور بانوان حضرت معصومه(س) را پرورش یافته مکتب ائمه اطهار علیهم السلام و نمونه ای پسندیده از طهارت و پاکی دانست و افزود: مطابق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اول ذی القعده روز تولد حضرت فاطمه معصومه(س) به نام روز ملی دختران نامگذاری گردیده است تا بتواند منشا ارزشمندی برای توجه، تفکر، تصمیم سازی و اقدامات پرخیر و برکت برای این بخش مهم و سرنوشت ساز از جامعه ما باشد.
خانم صمدی با اشاره به این که حضرت فاطمه معصومه(س) دختری است که در خاندان پیامبر لقب کریمه اهل بیت را به خود اختصاص داده و امام رضا(ع) و امام صادق(ع) زیارت کنندگان آن حضرت را وعده به بهشت داده اند افزود: اکنون وظیفه دختران مسلمان ایرانی است که ضمن مطالعه شخصیت آن بانوی بزرگوار با الگو برداری از کریمه اهل بیت(س) آینه تمام نمای عفاف ، تقوا و حیا باشند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

با حضور معاون سیاسی فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، مسائل و معضلات منطقه حصه مورد بررسی قرار گرفت.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

احمدی خاطرنشان کرد: جانبازان مایه افتخار و الگوی بی بدیل جامعه هستند.

۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری اصفهان پیرامون آب گرفتگی های بارش های اخیر و ارائه راهکاریی در این خصوص برگزار شد.

۲ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =