مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده: بانوان اصفهانی پیوسته پیشتاز و پیشرو در عرصه بیعت با آرمان های رفیع انقلاب اسلامی بوده اند

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در حاشیه همایش بیعت بانوان اصفهانی با ولایت، در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به مناسبت ۱۵ خردادماه و سالروز آغاز زعامت و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امسال را دومین سالی دانست که تجمعی باشکوه برای تجدید میثاق با آرمان های رفیع انقلاب اسلامی و بیعت با ولایت برگزار می گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در حاشیه همایش بیعت بانوان اصفهانی با ولایت، در مصاحبه با خبرنگاران ضمن گرامیداشت ۱۵ خرداد و سالروز آغاز زعامت و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ،امسال را دومین سالی دانست که تجمعی باشکوه برای تجدید میثاق با آرمان های رفیع انقلاب اسلامی و بیعت با ولایت برگزار می گردد.
وی با اشاره به نقش مهم و حساس بانوان در تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی افزود: بانوان اصفهانی پیوسته پیشتاز و پیشرو در عرصه های انقلاب اسلامی بوده اند و با حضور پرشور و پررنگ خود پای بندیشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اثبات رسانده اند

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پنج =