نشست مشاور امور بانوان فرمانداری و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان

نشست مشاور امور بانوان فرمانداری و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، با هدف برنامه ریزی برای پیشبرد هر چه بهتر فعالیت ها با افزایش هماهنگی و هم افزایی در مباحث مربوط به زنان و خانواده، نشستی با حضور خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانم کلاهدوزان عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد.
در این نشست خانم صمدی با اشاره به اهمیت هویت بخشی به حوزه زنان و خانواده،
همراهی و هماهنگی هر چه بیشتر سازمان ها، نهادها و ارگان های فعال در حوزه زنان و خانواده را عاملی موثر در اثربخشی هر چه بیشتر فعالیتها برشمرد.
خانم کلاهدوزان نیز ضمن بیان فعالیت های در حال اجرا در حوزه زنان و خانواده، مباحث اقتصاد خانواده، توانمندسازی، تفریح و ورزش بانوان و … را از جمله مباحث مهم و در دست اقدام دانست.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 20 =