نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از دانشجویان

با هدف بررسی راهکارها و پیشنهادات دانشجویان در خصوص ارتقای کرامت بانوان در خانواده و اجتماع و بررسی راهکارهای توسعه و تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از دانشجویان نخبه در محل سالن سردار شهید جعفرزاده این فرمانداری برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لصفهان ؛ با هدف بررسی راهکارها و پیشنهادات دانشجویان در خصوص ارتقای کرامت بانوان در خانواده و اجتماع و بررسی راهکارهای توسعه و تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه، نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از دانشجویان نخبه در محل سالن سردار شهید جعفرزاده این فرمانداری برگزار گردید.
در این نشست خانم صمدی با اشاره به نقش مهم و کلیدی بانوان در خانواده، زن را مهم ترین رکن و ستون خانواده برشمرد چرا که تربیت فرزندان و به نوعی تربیت جامعه بر دوش زنان است.
وی تحکیم بنیان خانواده، ازدواج، جمعیت، آسیب های اجتماعی، عفاف و حجاب، کارآفرینی، سلامت بانوان و … را از جمله مهم ترین مباحث حوزه زنان و خانواده دانست که امور بانوان فرمانداری در الویت و برنامه های کاری خود قرار داده است.
مشاور فرماندار در امور بانوان با اشاره به این که طلاب و دانشجویان از اقشار تأثیرگذار جامعه هستند، از برگزاری نشستی با طلاب خبر داد و خواهان ورود دانشجویان نخبه به عرصه کار علمی و اقناعی برای بانوان و همکاری نزدیک و تناتنگ با امور بانوان فرمانداری شد.
در ادامه دانشجویان حاضر در جلسه به بیان نظرات و دیدگاههای خود پیرامون مباحث مهم بانوان و خانواده پرداختند.

مطالب مشابه

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، اقدامات انجام شده در خصوص مناسب سازی معابر و پیاده روها و اماکن در شهرستان بررسی شد.

۲۲ مرداد ۱۴۰۲

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان بیش از ۲۰ سال است که در زمینه تولید و صادرات تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهارده =