نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده برگزار گردید

 

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده برگزار گردید.
در این نشست خانم صمدی با اشاره به لزوم شناسایی توانمندی ها و ظرفیت های بانوان بر اهمیت تعامل و ارتباط بانوان فعال و صاحب نظر در عرصه های فرهنگی به ویژه فعالان حوزه بانوان و خانواده تاکید نمود و افزود: ما باید به نقش موثر بانوان در پیشرفت و تعالی جامعه و رفع مسایل و مشکلات مربوط توجه ویژه ای داشته باشیم چرا که زن مهم ترین رکن و ستون خانواده بوده و به عنوان هسته اولیه نقش اساسی را در خانواده ایفا می نماید و تربیت فرزندان و به نوعی تربیت جامعه بر دوش زنان است. از سوی دیگر ما نمی توانیم به دنبال داشتن یک جامعه متعالی باشیم ولی نسبت به پیشرفت و تعالی زنان جامعه بی تفاوت باشیم. فراهم نمودن بستر لازم در راستای حفظ جایگاه و استحکام نهاد خانواده و حرکت آن در مسیر صحیح و درست از اهمیت بسیاری برخوردار است.
مشاور فرماندار با تاکید بر اهمیت ایجاد هماهنگی و هم افزایی در انجام فعالیت های فرهنگی، فعالیت در این حوزه را زمانی موفق و اثربخش دانست که شاهد تعامل نزدیک و تنگاتنگ دستگاهها، نهادها، مجموعه های اثرگذار، فعالان حوزه فرهنگی و مردم باشیم. ایشان خواهان ارتباط و تعامل هر چه بیشتر بانوان فعال و صاحبنظر بهارستان با امور بانوان فرمانداری شد.
در ادامه حاضرین به بیان ظرفیت ها و توانمندی ها، معرفی اماکن و نهادهای فرهنگی فعال و مشکلات و مسایل مرتبط پرداختند.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 6 =