نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده برگزار گردید

 

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده برگزار گردید.
در این نشست خانم صمدی با اشاره به لزوم شناسایی توانمندی ها و ظرفیت های بانوان بر اهمیت تعامل و ارتباط بانوان فعال و صاحب نظر در عرصه های فرهنگی به ویژه فعالان حوزه بانوان و خانواده تاکید نمود و افزود: ما باید به نقش موثر بانوان در پیشرفت و تعالی جامعه و رفع مسایل و مشکلات مربوط توجه ویژه ای داشته باشیم چرا که زن مهم ترین رکن و ستون خانواده بوده و به عنوان هسته اولیه نقش اساسی را در خانواده ایفا می نماید و تربیت فرزندان و به نوعی تربیت جامعه بر دوش زنان است. از سوی دیگر ما نمی توانیم به دنبال داشتن یک جامعه متعالی باشیم ولی نسبت به پیشرفت و تعالی زنان جامعه بی تفاوت باشیم. فراهم نمودن بستر لازم در راستای حفظ جایگاه و استحکام نهاد خانواده و حرکت آن در مسیر صحیح و درست از اهمیت بسیاری برخوردار است.
مشاور فرماندار با تاکید بر اهمیت ایجاد هماهنگی و هم افزایی در انجام فعالیت های فرهنگی، فعالیت در این حوزه را زمانی موفق و اثربخش دانست که شاهد تعامل نزدیک و تنگاتنگ دستگاهها، نهادها، مجموعه های اثرگذار، فعالان حوزه فرهنگی و مردم باشیم. ایشان خواهان ارتباط و تعامل هر چه بیشتر بانوان فعال و صاحبنظر بهارستان با امور بانوان فرمانداری شد.
در ادامه حاضرین به بیان ظرفیت ها و توانمندی ها، معرفی اماکن و نهادهای فرهنگی فعال و مشکلات و مسایل مرتبط پرداختند.

مطالب مشابه

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، اقدامات انجام شده در خصوص مناسب سازی معابر و پیاده روها و اماکن در شهرستان بررسی شد.

۲۲ مرداد ۱۴۰۲

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان بیش از ۲۰ سال است که در زمینه تولید و صادرات تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + شش =