نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده برگزار گردید

 

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده برگزار گردید.
در این نشست خانم صمدی با اشاره به لزوم شناسایی توانمندی ها و ظرفیت های بانوان بر اهمیت تعامل و ارتباط بانوان فعال و صاحب نظر در عرصه های فرهنگی به ویژه فعالان حوزه بانوان و خانواده تاکید نمود و افزود: ما باید به نقش موثر بانوان در پیشرفت و تعالی جامعه و رفع مسایل و مشکلات مربوط توجه ویژه ای داشته باشیم چرا که زن مهم ترین رکن و ستون خانواده بوده و به عنوان هسته اولیه نقش اساسی را در خانواده ایفا می نماید و تربیت فرزندان و به نوعی تربیت جامعه بر دوش زنان است. از سوی دیگر ما نمی توانیم به دنبال داشتن یک جامعه متعالی باشیم ولی نسبت به پیشرفت و تعالی زنان جامعه بی تفاوت باشیم. فراهم نمودن بستر لازم در راستای حفظ جایگاه و استحکام نهاد خانواده و حرکت آن در مسیر صحیح و درست از اهمیت بسیاری برخوردار است.
مشاور فرماندار با تاکید بر اهمیت ایجاد هماهنگی و هم افزایی در انجام فعالیت های فرهنگی، فعالیت در این حوزه را زمانی موفق و اثربخش دانست که شاهد تعامل نزدیک و تنگاتنگ دستگاهها، نهادها، مجموعه های اثرگذار، فعالان حوزه فرهنگی و مردم باشیم. ایشان خواهان ارتباط و تعامل هر چه بیشتر بانوان فعال و صاحبنظر بهارستان با امور بانوان فرمانداری شد.
در ادامه حاضرین به بیان ظرفیت ها و توانمندی ها، معرفی اماکن و نهادهای فرهنگی فعال و مشکلات و مسایل مرتبط پرداختند.

مطالب مشابه

با حضور معاون سیاسی فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، مسائل و معضلات منطقه حصه مورد بررسی قرار گرفت.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

احمدی خاطرنشان کرد: جانبازان مایه افتخار و الگوی بی بدیل جامعه هستند.

۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری اصفهان پیرامون آب گرفتگی های بارش های اخیر و ارائه راهکاریی در این خصوص برگزار شد.

۲ اسفند ۱۴۰۱

جلسه قرارگاه ارتقاء سلامت و امنیت اجتماعی شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۲ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 8 =