نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده برگزار گردید

 

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با جمعی از بانوان فعال و صاحب نظر شهر بهارستان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده برگزار گردید.
در این نشست خانم صمدی با اشاره به لزوم شناسایی توانمندی ها و ظرفیت های بانوان بر اهمیت تعامل و ارتباط بانوان فعال و صاحب نظر در عرصه های فرهنگی به ویژه فعالان حوزه بانوان و خانواده تاکید نمود و افزود: ما باید به نقش موثر بانوان در پیشرفت و تعالی جامعه و رفع مسایل و مشکلات مربوط توجه ویژه ای داشته باشیم چرا که زن مهم ترین رکن و ستون خانواده بوده و به عنوان هسته اولیه نقش اساسی را در خانواده ایفا می نماید و تربیت فرزندان و به نوعی تربیت جامعه بر دوش زنان است. از سوی دیگر ما نمی توانیم به دنبال داشتن یک جامعه متعالی باشیم ولی نسبت به پیشرفت و تعالی زنان جامعه بی تفاوت باشیم. فراهم نمودن بستر لازم در راستای حفظ جایگاه و استحکام نهاد خانواده و حرکت آن در مسیر صحیح و درست از اهمیت بسیاری برخوردار است.
مشاور فرماندار با تاکید بر اهمیت ایجاد هماهنگی و هم افزایی در انجام فعالیت های فرهنگی، فعالیت در این حوزه را زمانی موفق و اثربخش دانست که شاهد تعامل نزدیک و تنگاتنگ دستگاهها، نهادها، مجموعه های اثرگذار، فعالان حوزه فرهنگی و مردم باشیم. ایشان خواهان ارتباط و تعامل هر چه بیشتر بانوان فعال و صاحبنظر بهارستان با امور بانوان فرمانداری شد.
در ادامه حاضرین به بیان ظرفیت ها و توانمندی ها، معرفی اماکن و نهادهای فرهنگی فعال و مشکلات و مسایل مرتبط پرداختند.

مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 4 =