بازدید سرزده فرماندار اصفهان از بیمارستان دکتر غرضی اصفهان

فرماندار اصفهان عنوان کرد: گفتگو با بیماران و همراهان آنآن، بررسی سیستم نوبت دهی بیمارستان، مدت زمان انتظار بیماران برای نوبت گیری و مدت زمان انتظار آنها برای مراجعه به پزشکان و همچنین بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، درمانگاه و دندان پزشکی، ازجمله برنامه هایی بود که در این بازدید، صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در بازدید سرزده از بخش های مختلف بیمارستان دکتر غرضی اصفهان، با بیان اینکه بازدیدهای میدانی در نوع ارزیابی مدیران بسیار تأثیرگذار است، تصریح کرد: با توجه به بازدید صورت گرفته از بیمارستان دکتر غرضی، ما باید کمک کنیم تا مشکلات موجود در خصوص تأمین اجتماعی، مجموعه بیمارستان و همچنین نارضایتی احتمالی بیماران مرتفع گردد.

فرماندار اصفهان ارائه خدمات بیمارستانی در بیمارستان دکتر غرضی را مثبت ارزیابی و عنوان کرد: در اکثر بخش های این بیمارستان، بیماران و همراهان آنان از ارائه خدمات ابراز رضایت کردند و دیگر بخش ها نیز نیازمند توجه ویژه است.

احمدی افزود: توجه به تعداد کادر پزشکی بالاخص در بخش های آزمایشگاهی و رادیولوژی در این بیمارستان، از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه پرسنل بیمارستان ها مجاهدینی هستند که برای احیای بیماران و سلامت آنها تلاش می کنند، اظهار داشت: اهتمام ویژه کادر بیمارستان دکتر غرضی به رفع مشکلات بیماران و اذعان بیماران و همراهان آنها بر این امر، شایسته تقدیر است.

فرماندار اصفهان افزود: کمبودهایی نیز در این بیمارستان مشهود است که مسئولین بیمارستان درصدد رفع آنها هستند تا سطح رضایتمندی مراجعین به این بیمارستان که بیش از ۹۵ درصد از آنها بیمه شدگان یا بازنشستگان تأمین اجتماعی هستند، افزایش یابد.

احمدی خاطرنشان کرد: ما در فرمانداری به عنوان نماینده دولت در شهرستان موظف به هم افزایی و ارائه خدمت بهتر به مردم هستیم و در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: گفتگو با بیماران و همراهان آنآن، بررسی سیستم نوبت دهی بیمارستان، مدت زمان انتظار بیماران برای نوبت گیری و مدت زمان انتظار آنها برای مراجعه به پزشکان و همچنین بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، درمانگاه و دندان پزشکی، ازجمله برنامه هایی بود که در این بازدید، صورت پذیرفت.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =