بازدید سرزده فرماندار اصفهان از بیمارستان دکتر غرضی اصفهان

فرماندار اصفهان عنوان کرد: گفتگو با بیماران و همراهان آنآن، بررسی سیستم نوبت دهی بیمارستان، مدت زمان انتظار بیماران برای نوبت گیری و مدت زمان انتظار آنها برای مراجعه به پزشکان و همچنین بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، درمانگاه و دندان پزشکی، ازجمله برنامه هایی بود که در این بازدید، صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در بازدید سرزده از بخش های مختلف بیمارستان دکتر غرضی اصفهان، با بیان اینکه بازدیدهای میدانی در نوع ارزیابی مدیران بسیار تأثیرگذار است، تصریح کرد: با توجه به بازدید صورت گرفته از بیمارستان دکتر غرضی، ما باید کمک کنیم تا مشکلات موجود در خصوص تأمین اجتماعی، مجموعه بیمارستان و همچنین نارضایتی احتمالی بیماران مرتفع گردد.

فرماندار اصفهان ارائه خدمات بیمارستانی در بیمارستان دکتر غرضی را مثبت ارزیابی و عنوان کرد: در اکثر بخش های این بیمارستان، بیماران و همراهان آنان از ارائه خدمات ابراز رضایت کردند و دیگر بخش ها نیز نیازمند توجه ویژه است.

احمدی افزود: توجه به تعداد کادر پزشکی بالاخص در بخش های آزمایشگاهی و رادیولوژی در این بیمارستان، از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه پرسنل بیمارستان ها مجاهدینی هستند که برای احیای بیماران و سلامت آنها تلاش می کنند، اظهار داشت: اهتمام ویژه کادر بیمارستان دکتر غرضی به رفع مشکلات بیماران و اذعان بیماران و همراهان آنها بر این امر، شایسته تقدیر است.

فرماندار اصفهان افزود: کمبودهایی نیز در این بیمارستان مشهود است که مسئولین بیمارستان درصدد رفع آنها هستند تا سطح رضایتمندی مراجعین به این بیمارستان که بیش از ۹۵ درصد از آنها بیمه شدگان یا بازنشستگان تأمین اجتماعی هستند، افزایش یابد.

احمدی خاطرنشان کرد: ما در فرمانداری به عنوان نماینده دولت در شهرستان موظف به هم افزایی و ارائه خدمت بهتر به مردم هستیم و در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: گفتگو با بیماران و همراهان آنآن، بررسی سیستم نوبت دهی بیمارستان، مدت زمان انتظار بیماران برای نوبت گیری و مدت زمان انتظار آنها برای مراجعه به پزشکان و همچنین بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، درمانگاه و دندان پزشکی، ازجمله برنامه هایی بود که در این بازدید، صورت پذیرفت.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =