در نشستی با حضور فرماندار اصفهان، مسائل و مشکلات شهرک شهید کشوری بررسی شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: بحمد ا… تاکنون گام های مؤثری در راستای رفع بخشی از مسائل و مشکلات شهرک شهید کشوری برداشته شده که در نظر داریم با همکاری بین دستگاهی و همراهی خوب ساکنین این شهرک، دیگر مسائل موجود نیز مرتفع گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشست جمعی از فعالان اجتماعی و فرهنگی شهرک شهید کشوری با فرماندار اصفهان، مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان، آموزش، اسناد و خدمات شهری این شهرک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این نشست، عنوان کرد: از ابتدای کار مدیریت شهرستان در دولت سیزدهم تلاش نموده ایم از اقصی نقاط شهرستان بالاخص مناطق محروم بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات موجود بپردازیم که بازدید و رفع مشکلات شهرک شهید کشوری در دستور کار ما قرار دارد.

احمدی افزود: بحمد ا… تاکنون گام های مؤثری در راستای رفع بخشی از مسائل و مشکلات شهرک شهید کشوری برداشته شده که در نظر داریم با همکاری بین دستگاهی و همراهی خوب ساکنین این شهرک، دیگر مسائل موجود نیز مرتفع گردد.

 

مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =