در نشستی با حضور فرماندار اصفهان، مسائل و مشکلات شهرک شهید کشوری بررسی شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: بحمد ا… تاکنون گام های مؤثری در راستای رفع بخشی از مسائل و مشکلات شهرک شهید کشوری برداشته شده که در نظر داریم با همکاری بین دستگاهی و همراهی خوب ساکنین این شهرک، دیگر مسائل موجود نیز مرتفع گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشست جمعی از فعالان اجتماعی و فرهنگی شهرک شهید کشوری با فرماندار اصفهان، مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان، آموزش، اسناد و خدمات شهری این شهرک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این نشست، عنوان کرد: از ابتدای کار مدیریت شهرستان در دولت سیزدهم تلاش نموده ایم از اقصی نقاط شهرستان بالاخص مناطق محروم بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات موجود بپردازیم که بازدید و رفع مشکلات شهرک شهید کشوری در دستور کار ما قرار دارد.

احمدی افزود: بحمد ا… تاکنون گام های مؤثری در راستای رفع بخشی از مسائل و مشکلات شهرک شهید کشوری برداشته شده که در نظر داریم با همکاری بین دستگاهی و همراهی خوب ساکنین این شهرک، دیگر مسائل موجود نیز مرتفع گردد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 8 =