در نشستی با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان، مسائل و مشکلات حوزه راهداری و حمل و نقل شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت

در نشستی به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، مسائل و مشکلات حوزه راهداری و حمل و نقل شهرستان بررسی شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشستی به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان و با حضور تعدادی از مدیران اداره کل راهداری و حمل و نقل استان و رئیس اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان، مسائل و مشکلات این حوزه در شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − دو =