فرماندار اصفهان : اخلاص و معنویت، رمز موفقیت کارهای سخت و دشوار است

فرماندار اصفهان در مراسم افتتاح طرح تابستان فیروزه ای اوقات فراغت ناحیه بسیج امام صادق (ع)، گفت :اخلاص و معنویت، رمز موفقیت کارهای سخت و دشوار است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در مراسم افتتاح طرح تابستان فیروزه ای اوقات فراغت ناحیه بسیج امام صادق (ع)، با بیان اینکه اخلاص و معنویت، رمز موفقیت کارهای سخت و دشوار است، اظهار داشت: هم افزا بودن پایگاه های بسیج خواهران و برادران با هیأت امنای مساجد و کانون های فرهنگی، استمرار برنامه های اوقات فراغت تابستانی بسیج و محوریت مساجد برای برگزاری این برنامه ها، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

فرماندار اصفهان افزود: برنامه های اوقات فراغت تابستان امسال بایستی با برنامه های سال گذشته متفاوت باشد، چراکه امسال مدیران دولت سیزدهم در همه عرصه ها با دست اندرکاران این برنامه ها همراه و همگام هستند.
احمدی تأکید کرد: پایگاه های مقاومت بسیج باید با بهره گیری از ظرفیت های موجود و همکاری دستگاه های اجرایی مختلف بستر لازم را برای برگزاری هرچه مطلوبتر برنامه های اوقات فراغت فراهم سازند.
وی با بیان اینکه طرح تابستان فیروزه ای بسیج خدمتی دیگر از سمت بسیجیان به مردم شهر اصفهان است، عنوان کرد: هدف این طرح غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان ۱۴۰۱ است.
فرماندار اصفهان افزود: همان گونه که در همه عرصه ها بسیج در خدمتگزاری به مردم حاضر بوده، برای این موضوع مهم و غنی سازی اوقات فراغت نیز برنامه های مختلفی دارد که اجرای این برنامه ها، ارتقاء شادی و نشاط بین نوجوانان، جوانان و خانواده ها را به همراه خواهد داشت.

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شش =