فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی را تبریک گفت

فرماندار اصفهان طی پیامی،  فرارسیدن اول تیرماه، سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی را به مجموعه بزرگ سازمان تبلیغات اسلامی به ویژه سنگربانان جبهه تبلیغ و توسعه فرهنگ دینی شهرستان اصفهان، تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان طی پیامی،  فرارسیدن اول تیرماه، سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی را به مجموعه بزرگ سازمان تبلیغات اسلامی به ویژه سنگربانان جبهه تبلیغ و توسعه فرهنگ دینی شهرستان اصفهان، تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اول تیرماه، سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سال ۱۳۶۰ ه.ش به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است. این نهاد مقدس با هدف اعتلای فرهنگ ناب و پر بار اسلامی و تبلور حیات معنوی و تبیین و ترویج شاخص های اعتقادی فعال گردید. شیوه‌های تبلیغ دین که در رأس آن اخلاق و رفتار صالح قرار دارد؛ با روش‌های تبلیغات غربی که هدفش صرفاً تحت تاثیر قرار دادن مخاطب است، تفاوت جوهری دارد، زیرا در تبلیغات اسلامی، اخلاص، تقرب الهی و نیت صادقانه از اصول اجتناب ناپذیر و ضروری تبلیغ است.

 این سازمان ، به عنوان یک مرجع غنی جهت شناسایی وضعیت فرهنگی جامعه محسوب می ‌شود و با گام‌های بلندی که در جهت تبلیغ، اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ دینی جامعه برداشته است، سرمایه ای عظیم و گرانسنگ در راستای تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی به شمار می رود. بی تردید مقوله تبلیغ اسلام و حرکت در مسیر توسعه فرهنگ دینی، پیمودن راهی بزرگ و در عین حال پرمسئولیت است.

اینجانب فرارسیدن اول تیرماه، سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی را به مجموعه بزرگ سازمان تبلیغات اسلامی به ویژه سنگربانان جبهه تبلیغ و توسعه فرهنگ دینی شهرستان اصفهان، تبریک عرض نموده، عزت روزافزون اسلام و اعتلای مسلمانان را در اقصی نقاط جهان از خداوند منان مسئلت می نمایم.

                                                                                                                        محمدعلی احمدی

                                                                                                            فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

همزمان با روز ملی اصناف، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در اتحادیه نانوایان اصفهان، با تعدادی از نانوایان دیدار و ضمن بررسی مسائل و مشکلات این قشر زحمتکش، با اهدای شاخه گل از ایشان تجلیل نمود.

۱ تیر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان ضمن بازدید از یک واحد نانوایی ، با پیشکسوت صنف نانوایی دیدار و گفتگو کرد

۱ تیر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن اول تیرماه روز ملی اصناف را به جامعه اصناف شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ تیر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن هفته پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر را به کلیه فعالان و تلاشگران عرصه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ تیر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :