مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده: ایجاد هماهنگی و هم افزایی در برنامه های مرتبط با حوزه بانوان و خانواده، هدف اصلی تشکیل جلسات مشاوران امور بانوان می باشد

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور مشاوران امور بانوان ادارات و دستگاههای شهرستان برگزار شد با تأکید بر لزوم بهره گیری از نظرات و تجربیات ارزنده امور بانوان ادارات در حل مسایل و مشکلات حوزه زنان و خانواده بر اهمیت هم افزایی و پرهیز از موازی کاری در فعالیت ها و برنامه های مرتبط تأکید نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور مشاوران امور بانوان ادارات و دستگاههای شهرستان برگزار شد با تأکید بر لزوم بهره گیری از نظرات و تجربیات ارزنده امور بانوان ادارات در حل مسایل و مشکلات حوزه زنان و خانواده بر اهمیت هم افزایی و پرهیز از موازی کاری در فعالیت ها و برنامه های مرتبط تأکید نمود.
وی از مشاوران امور بانوان دستگاهها خواست نسبت به تشکیل کمیته ای متشکل از بانوان فعال و توانمند دستگاه مربوط با هدف برنامه ریزی و اجرای برنامه های شایسته در مباحث بانوان و خانواده اقدام نمایند.
خانم صمدی با اشاره به در پیش رو داشتن هفته عفاف و حجاب و با توجه به مصادف بودن این هفته با دهه ولایت و امامت بر اهمیت برنامه ریزی برای بزرگداشت و گرامیداشت این مناسبت تأکید نمود و خواهان هماهنگی، پرهیز از موازی کاری و نیز اجرای برنامه های اثربخش در این هفته شد.

مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 1 =