مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده: ایجاد هماهنگی و هم افزایی در برنامه های مرتبط با حوزه بانوان و خانواده، هدف اصلی تشکیل جلسات مشاوران امور بانوان می باشد

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور مشاوران امور بانوان ادارات و دستگاههای شهرستان برگزار شد با تأکید بر لزوم بهره گیری از نظرات و تجربیات ارزنده امور بانوان ادارات در حل مسایل و مشکلات حوزه زنان و خانواده بر اهمیت هم افزایی و پرهیز از موازی کاری در فعالیت ها و برنامه های مرتبط تأکید نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور مشاوران امور بانوان ادارات و دستگاههای شهرستان برگزار شد با تأکید بر لزوم بهره گیری از نظرات و تجربیات ارزنده امور بانوان ادارات در حل مسایل و مشکلات حوزه زنان و خانواده بر اهمیت هم افزایی و پرهیز از موازی کاری در فعالیت ها و برنامه های مرتبط تأکید نمود.
وی از مشاوران امور بانوان دستگاهها خواست نسبت به تشکیل کمیته ای متشکل از بانوان فعال و توانمند دستگاه مربوط با هدف برنامه ریزی و اجرای برنامه های شایسته در مباحث بانوان و خانواده اقدام نمایند.
خانم صمدی با اشاره به در پیش رو داشتن هفته عفاف و حجاب و با توجه به مصادف بودن این هفته با دهه ولایت و امامت بر اهمیت برنامه ریزی برای بزرگداشت و گرامیداشت این مناسبت تأکید نمود و خواهان هماهنگی، پرهیز از موازی کاری و نیز اجرای برنامه های اثربخش در این هفته شد.

مطالب مشابه

با حضور معاون سیاسی فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، مسائل و معضلات منطقه حصه مورد بررسی قرار گرفت.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

احمدی خاطرنشان کرد: جانبازان مایه افتخار و الگوی بی بدیل جامعه هستند.

۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری اصفهان پیرامون آب گرفتگی های بارش های اخیر و ارائه راهکاریی در این خصوص برگزار شد.

۲ اسفند ۱۴۰۱

جلسه قرارگاه ارتقاء سلامت و امنیت اجتماعی شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۲ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 8 =