مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده: ایجاد هماهنگی و هم افزایی در برنامه های مرتبط با حوزه بانوان و خانواده، هدف اصلی تشکیل جلسات مشاوران امور بانوان می باشد

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور مشاوران امور بانوان ادارات و دستگاههای شهرستان برگزار شد با تأکید بر لزوم بهره گیری از نظرات و تجربیات ارزنده امور بانوان ادارات در حل مسایل و مشکلات حوزه زنان و خانواده بر اهمیت هم افزایی و پرهیز از موازی کاری در فعالیت ها و برنامه های مرتبط تأکید نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور مشاوران امور بانوان ادارات و دستگاههای شهرستان برگزار شد با تأکید بر لزوم بهره گیری از نظرات و تجربیات ارزنده امور بانوان ادارات در حل مسایل و مشکلات حوزه زنان و خانواده بر اهمیت هم افزایی و پرهیز از موازی کاری در فعالیت ها و برنامه های مرتبط تأکید نمود.
وی از مشاوران امور بانوان دستگاهها خواست نسبت به تشکیل کمیته ای متشکل از بانوان فعال و توانمند دستگاه مربوط با هدف برنامه ریزی و اجرای برنامه های شایسته در مباحث بانوان و خانواده اقدام نمایند.
خانم صمدی با اشاره به در پیش رو داشتن هفته عفاف و حجاب و با توجه به مصادف بودن این هفته با دهه ولایت و امامت بر اهمیت برنامه ریزی برای بزرگداشت و گرامیداشت این مناسبت تأکید نمود و خواهان هماهنگی، پرهیز از موازی کاری و نیز اجرای برنامه های اثربخش در این هفته شد.

مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دوازده =