مشاور فرماندار در بازدیدی به بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی، ظرفیت ها و مسایل بانوان و خانواده در شهر بهارستان پرداخت

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر بهارستان ضمن انجام بازدیدی سرزده از مراکز فرهنگی اجتماعی شهر، به بررسی توانمندی ها، ظرفیت ها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده در شهر یاد شده پرداخت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر بهارستان ضمن انجام بازدیدی سرزده از مراکز فرهنگی اجتماعی شهر، به بررسی توانمندی ها، ظرفیت ها، مسایل و مشکلات بانوان و خانواده در شهر یاد شده پرداخت. در این بازدید از باغ بانوان، کانون فرهنگی اجتماعی بانوان، دریاچه زیتون، محل خانه های فرهنگ شهر، برخی از خیریه های بانوان و نمایشگاه فروش صنایع دستی و محصولات خانگی بازدید به عمل آمد.
لازم به ذکر است مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در دیدار با امام جمعه محترم شهر بهارستان، شهردار محترم، مدیرعامل محترم شرکت عمران شهر بهارستان و جانشین محترم فرمانده حوزه مقاومت بسیج سپاه امام حسین(ع) ضمن گفت و گو و تبادل نظر و تأکید بر نقش تربیتی زنان در خانواده و اجتماع بر توجه هر چه بیشتر به جایگاه بانوان به عنوان ستون خانواده، ارتقای توانمندی های آنان، اشتغال خانگی و ساماندهی خیریه های بانوان تأکید نمود.
خانم صمدی در این دیدارها بر لزوم تهیه و اجرایی نمودن طرحی عملیاتی و جامع در مباحث بانوان و خانواده در این شهر اشاره نمود و افزود: لازم است مسئولین محترم شهر بهارستان ضمن پیگیری برای انجام حمایت های هر چه بیشتر از فعالیت های فرهنگی اجتماعی بانوان نسبت به افزایش هماهنگی و هم افزایی برای کسب نتایج هر چه بهتر در حوزه بانوان و خانواده اقدام نمایند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

با حضور معاون سیاسی فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، مسائل و معضلات منطقه حصه مورد بررسی قرار گرفت.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

احمدی خاطرنشان کرد: جانبازان مایه افتخار و الگوی بی بدیل جامعه هستند.

۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری اصفهان پیرامون آب گرفتگی های بارش های اخیر و ارائه راهکاریی در این خصوص برگزار شد.

۲ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 4 =