معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بر نظم بخشی در حوزه آرد و نان تاکید کرد

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بر نظم بخشی در حوزه آرد و نان تاکید کرد

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، نشست نمایندگان نانوایان شهرستان با احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان پیرامون بررسی رفع مسائل و مشکلات نانوایان برگزار شد.
احمدی نظم بخشی در حوزه آرد و نان را حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: انجام هماهنگی های لازم، نظارت قوی و مستمر و اجرای مقررات از جمله مواردی است که برای نظم بخشی در حوزه آرد و نان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی افزود: با عزم و اراده همگانی و برنامه ریزی دقیق می توانیم بسیاری از مشکلات موجود را مرتفع سازیم.

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 3 =