ملاقات عمومی فرماندار اصفهان با ساکنین مناطق ۸ و ۱۲ شهر اصفهان

فرماندار اصفهان عنوان کرد: فرماندار به اتفاق مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط هر هفته با حضور در مناطق شهری و روستایی شهرستان پاسخگوی درخواست های مردم هستند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در مسجد قبا واقع در محله ملک شهر اصفهان با جمع کثیری از ساکنین مناطق ۸ و ۱۲ شهر اصفهان به صورت حضوری و چهره به چهره ملاقات و از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات آنان شد.

در این ملاقات که با حضور شهرداران مناطق ۸ و ۱۲ اصفهان، تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی که مردم بیشترین درخواست ها را از آنها داشتند و همچنین مشاورین افتخاری فرماندار اصفهان در حوزه های مختلف برگزار گردید، بالغ بر ۲۵۰ نفر از ساکنین مناطق ۸ و ۱۲ شهر اصفهان با مراجعه حضوری به مسجد قبا، درخواست های خود را مطرح کردند که حتی الامکان در محل بررسی و پیگیری شد.

فرماندار اصفهان در حاشیه ملاقات با مردم، اظهار داشت: رویکرد دولت سیزدهم توجه به مردم، از جنس مردم بودن و با مردم ارتباط داشتن است.

وی با اشاره به ملاقات هفتگی فرماندار با مردم، افزود: فرماندار به اتفاق مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط هر هفته با حضور در مناطق شهری و روستایی شهرستان پاسخگوی درخواست های مردم هستند.

احمدی  با بیان اینکه دولت سیزدهم اراده حل مشکلات مردم را دارد، عنوان کرد: رویکرد دولت سیزدهم توجه به ظرفیت های داخلی و مردمی بودن است و تلاش دارد بدون واسطه مشکلات مردم را مشاهده، بررسی و در راستای رفع آنها اقدام نماید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 2 =