بازدید فرماندار اصفهان از ورزشگاه آماده به بهره برداری در منطقه دارک اصفهان

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما هرچه به ورزش بیشتر توجه کنیم به سلامت روحی و جسمی افراد و جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی توجه کرده ایم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیش از ظهر امروز (شنبه) از ورزشگاه آماده به بهره برداری واقع در شهرک امام حسین (ع) در منطقه دارک اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان تکمیل این ورزشگاه قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: این ورزشگاه با زیربنایی به مساحت ۲ هزار متر مربع با همکاری بین دستگاهی و مشارکت خیرین تکمیل و در آینده نزدیک آماده بهره برداری خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه ساخت چنین ورزشگاهی در شهرک امام حسین (ع) بسیار ضروری بود، افزود: تخصیص زمین و ساخت این ورزشگاه توسط خیرین نیک اندیش بوده است و امیدواریم که ساکنین این شهرک به بهترین نحو از این مکان استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ما هرچه به ورزش بیشتر توجه کنیم به سلامت روحی و جسمی افراد و جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی توجه کرده ایم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

۶ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به عموم مسلمانان جهان بالاخص مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :