بازدید فرماندار اصفهان از ورزشگاه آماده به بهره برداری در منطقه دارک اصفهان

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما هرچه به ورزش بیشتر توجه کنیم به سلامت روحی و جسمی افراد و جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی توجه کرده ایم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیش از ظهر امروز (شنبه) از ورزشگاه آماده به بهره برداری واقع در شهرک امام حسین (ع) در منطقه دارک اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان تکمیل این ورزشگاه قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: این ورزشگاه با زیربنایی به مساحت ۲ هزار متر مربع با همکاری بین دستگاهی و مشارکت خیرین تکمیل و در آینده نزدیک آماده بهره برداری خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه ساخت چنین ورزشگاهی در شهرک امام حسین (ع) بسیار ضروری بود، افزود: تخصیص زمین و ساخت این ورزشگاه توسط خیرین نیک اندیش بوده است و امیدواریم که ساکنین این شهرک به بهترین نحو از این مکان استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ما هرچه به ورزش بیشتر توجه کنیم به سلامت روحی و جسمی افراد و جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی توجه کرده ایم.

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهارده =