بازدید فرماندار اصفهان از ورزشگاه آماده به بهره برداری در منطقه دارک اصفهان

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما هرچه به ورزش بیشتر توجه کنیم به سلامت روحی و جسمی افراد و جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی توجه کرده ایم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیش از ظهر امروز (شنبه) از ورزشگاه آماده به بهره برداری واقع در شهرک امام حسین (ع) در منطقه دارک اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان تکمیل این ورزشگاه قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: این ورزشگاه با زیربنایی به مساحت ۲ هزار متر مربع با همکاری بین دستگاهی و مشارکت خیرین تکمیل و در آینده نزدیک آماده بهره برداری خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه ساخت چنین ورزشگاهی در شهرک امام حسین (ع) بسیار ضروری بود، افزود: تخصیص زمین و ساخت این ورزشگاه توسط خیرین نیک اندیش بوده است و امیدواریم که ساکنین این شهرک به بهترین نحو از این مکان استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ما هرچه به ورزش بیشتر توجه کنیم به سلامت روحی و جسمی افراد و جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی توجه کرده ایم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 7 =