بازدید فرماندار اصفهان از ورزشگاه آماده به بهره برداری در منطقه دارک اصفهان

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما هرچه به ورزش بیشتر توجه کنیم به سلامت روحی و جسمی افراد و جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی توجه کرده ایم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیش از ظهر امروز (شنبه) از ورزشگاه آماده به بهره برداری واقع در شهرک امام حسین (ع) در منطقه دارک اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان تکمیل این ورزشگاه قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: این ورزشگاه با زیربنایی به مساحت ۲ هزار متر مربع با همکاری بین دستگاهی و مشارکت خیرین تکمیل و در آینده نزدیک آماده بهره برداری خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه ساخت چنین ورزشگاهی در شهرک امام حسین (ع) بسیار ضروری بود، افزود: تخصیص زمین و ساخت این ورزشگاه توسط خیرین نیک اندیش بوده است و امیدواریم که ساکنین این شهرک به بهترین نحو از این مکان استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ما هرچه به ورزش بیشتر توجه کنیم به سلامت روحی و جسمی افراد و جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی توجه کرده ایم.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =