بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده از چند مرکز کارآفرینی و فرهنگی شهر اصفهان

خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، نیز شناسایی و بررسی مسایل و مشکلات بانوان از چند مرکز کارآفرینی و فرهنگی بانوان در شهر اصفهان بازدید کرد.

 

خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، نیز شناسایی و بررسی مسایل و مشکلات بانوان از چند مرکز کارآفرینی و فرهنگی بانوان در شهر اصفهان بازدید کرد.
در یکی از این بازدیدها که از مرکز فرهنگی فعال در امر مطبوعات صورت پذیرفت خانم صمدی ضمن اشاره به ظرفیت خوب این مرکز برای انجام فعالیت های رسانه ای اثربخش در حوزه زنان و خانواده، بر لزوم برنامه ریزی برای برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه برای خانواده ها تاکید نمود و افزود: بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های فعالان رسانه ای در پیشبرد بهتر فعالیت های حوزه زنان و خانواده در اولویت کاری امور بانوان قرار دارد.
لازم به ذکر است مشاور فرماندار در امور بانوان در ادامه از دو مرکز اشتغالزایی و فعالیت اقتصادی بانوان بازدید به عمل آورد وی در بازدید از فعالیت های گروه جهادی فعال در امر اشتغالزایی بانوان بر اهمیت بهره گیری از ظرفیت کلیه نیروهای مردمی و جهادی برای ایجاد بستری مناسب برای توسعه مشاغل خانگی بانوان تاکید نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

۱۳ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :