بازدید معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از دامداری نمونه صنعتی در بخش مرکزی

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از دامداری نمونه صنعتی واقع در بخش مرکزی بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات موجود این دامداری پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (سه شنبه) محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از دامداری نمونه صنعتی واقع در بخش مرکزی بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات موجود این دامداری پرداخت.

احمدی در حاشیه بازدید از دامداری نمونه صنعتی در بخش مرکزی، با اشاره به برخی مسائل و مشکلات موجود این دامداری، عنوان کرد: انشاء ا… با هماهنگی و همکاری دستگاه های ذی ربط، گام های مؤثری در راستای رفع مسائل و مشکلات این دامداری برداشته خواهد شد.

وی افزود: ما وظیفه داریم به تولید، تولیدکنندگان و افرادی که اشتغال آفرینی می کنند، کمک کنیم.

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + شانزده =