بازدید معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از دامداری نمونه صنعتی در بخش مرکزی

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از دامداری نمونه صنعتی واقع در بخش مرکزی بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات موجود این دامداری پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (سه شنبه) محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از دامداری نمونه صنعتی واقع در بخش مرکزی بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات موجود این دامداری پرداخت.

احمدی در حاشیه بازدید از دامداری نمونه صنعتی در بخش مرکزی، با اشاره به برخی مسائل و مشکلات موجود این دامداری، عنوان کرد: انشاء ا… با هماهنگی و همکاری دستگاه های ذی ربط، گام های مؤثری در راستای رفع مسائل و مشکلات این دامداری برداشته خواهد شد.

وی افزود: ما وظیفه داریم به تولید، تولیدکنندگان و افرادی که اشتغال آفرینی می کنند، کمک کنیم.

مطالب مشابه

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

۱۳ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :