با حضور فرماندار اصفهان، مشکلات حوزه حمل و نقل عمومی شهر قهجاورستان بررسی شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شیوه جدیدی برای حمل و نقل مسافر از اصفهان به قهجاورستان و بلعکس تعریف و بسته ای در این خصوص آماده گردد تا با استفاده از ظرفیت های موجود بتوانیم مشکلات مردم را در زمینه حمل و نقل کاهش دهیم.

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در جلسه ای با حضور فرماندار اصفهان، مدیرعامل اتوبوس رانی شهرداری اصفهان، شهردار و شورای اسلامی شهر قهجاورستان و دهیار روستای هفتشویه، مشکلات خط اتوبوس رانی اصفهان-قهجاورستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در این جلسه، عنوان کرد: شهرداری متولی حمل و نقل شهر است و باید در این خصوص تدابیر لازم را اتخاذ نماید.

احمدی افزود: شیوه جدیدی برای حمل و نقل مسافر از اصفهان به قهجاورستان و بلعکس تعریف و بسته ای در این خصوص آماده گردد تا با استفاده از ظرفیت های موجود بتوانیم مشکلات مردم را در زمینه حمل و نقل کاهش دهیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =