تاکید فرماندار اصفهان بر مشارکت و هم افزایی دستگاه های مسئول برای آغاز سال تحصیلی

فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ویژه نواحی یک و ۵، ضمن گرامیداشت ۲۶ مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی، بر مشارکت همگانی دستگاه های اثرگذار برای برنامه ریزی و هماهنگی شروع سال تحصیلی جدید تاکید کرد

 

به گزارش روابط عمومی فرماندار اصفهان ، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ویژه نواحی یک و پنج، ضمن گرامیداشت ۲۶ مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی، بر مشارکت همگانی دستگاه های اثرگذار برای برنامه ریزی و هماهنگی شروع سال تحصیلی جدید تاکید کرد و گفت: مشارکت و هم افزایی همگانی دستگاه های مسئول برای آغاز سال تحصیلی جدید سبب می شود تا سال تحصیلی بدون دغدغه برای دانش آموزان و خانواده های آنان و معلمان در ابتدای مهر ماه فراهم شود.
فرماندار اصفهان افزود: مجموعه اقداماتی هر ساله در آموزش و پرورش برای آماده سازی مدارس و بازگشایی با عنوان «پروژه مهر» اجرا می شود که امسال با توجه به حضوری شدن مدارس از ابتدای سال تحصیلی این پروژه باید با مشارکت و هم افزایی آموزش و پرورش و سایر دستگاه های مربوطه با دقت و آینده نگری در موضوعاتی نظیر بهداشت و سلامت ، مسائل ترافیکی و … اجرایی گردد.
احمدی بر لزوم تکمیل هر چه سریعتر پروژه های عمرانی نیمه تکمیل آموزش و پرورش تاکید کرد و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در روند تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها را موثر دانست.
وی بر تعامل و هم افزایی مدیران مدارس با سایر مدیران و دستگاه ها برای استفاده از ظرفیت های موجود قانونی به منظور رفع مشکلات و توانمند سازی مدارس تاکید کرد و گفت : استفاده از پنل های خورشیدی ، همکاری با شهرداری ها برای در اختیار گذاشتن حیاط مدارس به عنوان پارکینگ و سایر اقدامات قانونی از جمله مواردی است که می توان برنامه ریزی و اقدام کرد.
فرماندار اصفهان در ادامه توجه به بهداشت و سلامت دانش آموزان و معلمان را مهم بیان کرد و افزود : به طور حتم با شروع سال تحصیلی از مدارس به طور مستمر برای رعایت بهداشت و سلامت دانش آموزان ارزیابی خواهد شد.
احمدی گفت: تاکنون جلسات مستمر و کاربردی در حوزه آموزش و پرورش و آغاز سال تحصیلی تشکیل شده تا بهترین شرایط برای حضور دانش آموزان در مدارس فراهم شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =