در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، معاونین هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان معرفی شدند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از اساسی ترین رویکردهای دولت سیزدهم، قرار گرفتن مسیر حرکت دولت بر روی ریل درست ولایتمداری و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه معاونین هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان، با بیان اینکه در فلسفه قیام حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) اصلی ترین محور توجه به امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با منکرات و ترویج معروفات است، اظهار داشت: حرکت حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) با تذکر امر به معروف و نهی از منکر و پیشگیری از منکرات و ترویج معروفات در جامعه اسلامی آغاز شد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه در مقابله با منکرات، منکرات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در اولویت است، افزود: انقلاب اسلامی ایران جلوه ای از نهضت امام حسین (ع) است؛ چراکه پایه و اساس حرکت حضرت امام خمینی (ره) منطبق بر نهضت عاشورا و حرکت حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) بود.

احمدی خاطرنشان کرد: افزایش معرفت نسبت به حرکت حضرت ابا عبد ا… الحسین (ع)، تبیین حرکت ایشان و گام برداشتن در این مسیر، ازجمله وظایف ما در ایام شهادت سید و سالار شهیدان است که در این خصوص بایستی از رهنمودهای حکیمانه حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین رهنمودهای روحانیت معزز بهره بگیریم.

وی عنوان کرد: یکی از اساسی ترین رویکردهای دولت سیزدهم، قرار گرفتن مسیر حرکت دولت بر روی ریل درست ولایتمداری و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی است.

فرماندار اصفهان افزود: انتظار داریم افراد در هر پست و منصبی که قرار می گیرند، بی توجه به حاشیه سازی دیگران با روحیه جهادی و انقلابی و تنها برای جلب رضایت مردم و خشنودی حق تعالی خدمت کنند و امور را به پیش ببرند.

گفتنی است در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از خدمات علیرضا حسینی تجلیل و حمیدرضا تأملی به عنوان معاون جدید امور عمرانی فرمانداری اصفهان معرفی شد.

همچنین در این آیین، محمد احمدی به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان معرفی شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان تأکید کرد: اولویت شرکت تعاونی دهیاری ها باید نیازهای روستا باشد و در این راستا  شفافیت،  اطلاع رسانی و اقنا سازی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

۲۶ مرداد ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان طی پیامی، سالروز ورود تاریخی و غرورآفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به تمامی آزادگان سرافراز شهرستان اصفهان و خانواده های معزز ایشان تبریک گفت.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ساختارسازی با تأکید بر ایجاد سمن هایی در ارتباط با سالمندان، فرهنگ سازی با هدف ارتقائ فرهنگ سازمانی دستگاه های مختلف در این خصوص، نامگذاری سرای سالمندان با عناوین مثبت و همچنین ارائه الگوهای مؤثر و موفق در حوزه سالمندان و اجرایی کردن آنها، ازجمله ابعاد مختلف توجه به این قشر از جامعه است.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان اظهار داشت: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

۲۲ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :