در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، معاونین هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان معرفی شدند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از اساسی ترین رویکردهای دولت سیزدهم، قرار گرفتن مسیر حرکت دولت بر روی ریل درست ولایتمداری و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه معاونین هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان، با بیان اینکه در فلسفه قیام حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) اصلی ترین محور توجه به امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با منکرات و ترویج معروفات است، اظهار داشت: حرکت حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) با تذکر امر به معروف و نهی از منکر و پیشگیری از منکرات و ترویج معروفات در جامعه اسلامی آغاز شد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه در مقابله با منکرات، منکرات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در اولویت است، افزود: انقلاب اسلامی ایران جلوه ای از نهضت امام حسین (ع) است؛ چراکه پایه و اساس حرکت حضرت امام خمینی (ره) منطبق بر نهضت عاشورا و حرکت حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) بود.

احمدی خاطرنشان کرد: افزایش معرفت نسبت به حرکت حضرت ابا عبد ا… الحسین (ع)، تبیین حرکت ایشان و گام برداشتن در این مسیر، ازجمله وظایف ما در ایام شهادت سید و سالار شهیدان است که در این خصوص بایستی از رهنمودهای حکیمانه حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین رهنمودهای روحانیت معزز بهره بگیریم.

وی عنوان کرد: یکی از اساسی ترین رویکردهای دولت سیزدهم، قرار گرفتن مسیر حرکت دولت بر روی ریل درست ولایتمداری و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی است.

فرماندار اصفهان افزود: انتظار داریم افراد در هر پست و منصبی که قرار می گیرند، بی توجه به حاشیه سازی دیگران با روحیه جهادی و انقلابی و تنها برای جلب رضایت مردم و خشنودی حق تعالی خدمت کنند و امور را به پیش ببرند.

گفتنی است در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از خدمات علیرضا حسینی تجلیل و حمیدرضا تأملی به عنوان معاون جدید امور عمرانی فرمانداری اصفهان معرفی شد.

همچنین در این آیین، محمد احمدی به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان معرفی شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =