در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، معاونین هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان معرفی شدند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از اساسی ترین رویکردهای دولت سیزدهم، قرار گرفتن مسیر حرکت دولت بر روی ریل درست ولایتمداری و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه معاونین هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان، با بیان اینکه در فلسفه قیام حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) اصلی ترین محور توجه به امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با منکرات و ترویج معروفات است، اظهار داشت: حرکت حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) با تذکر امر به معروف و نهی از منکر و پیشگیری از منکرات و ترویج معروفات در جامعه اسلامی آغاز شد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه در مقابله با منکرات، منکرات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در اولویت است، افزود: انقلاب اسلامی ایران جلوه ای از نهضت امام حسین (ع) است؛ چراکه پایه و اساس حرکت حضرت امام خمینی (ره) منطبق بر نهضت عاشورا و حرکت حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) بود.

احمدی خاطرنشان کرد: افزایش معرفت نسبت به حرکت حضرت ابا عبد ا… الحسین (ع)، تبیین حرکت ایشان و گام برداشتن در این مسیر، ازجمله وظایف ما در ایام شهادت سید و سالار شهیدان است که در این خصوص بایستی از رهنمودهای حکیمانه حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین رهنمودهای روحانیت معزز بهره بگیریم.

وی عنوان کرد: یکی از اساسی ترین رویکردهای دولت سیزدهم، قرار گرفتن مسیر حرکت دولت بر روی ریل درست ولایتمداری و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی است.

فرماندار اصفهان افزود: انتظار داریم افراد در هر پست و منصبی که قرار می گیرند، بی توجه به حاشیه سازی دیگران با روحیه جهادی و انقلابی و تنها برای جلب رضایت مردم و خشنودی حق تعالی خدمت کنند و امور را به پیش ببرند.

گفتنی است در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از خدمات علیرضا حسینی تجلیل و حمیدرضا تأملی به عنوان معاون جدید امور عمرانی فرمانداری اصفهان معرفی شد.

همچنین در این آیین، محمد احمدی به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان معرفی شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =