در مراسمی با حضور فرماندار اصفهان، از برگزیدگان حوزه کشاورزی در شهرستان تجلیل شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما موظفیم در جهت تقویت علت و چرایی نمونه شدن افرادی در حوزه کشاورزی گام برداریم و بایستی افق روشنی را برای شهرستان اصفهان پیش رو داشته باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در مراسم تجلیل از برگزیدگان حوزه کشاورزی در شهرستان، با بیان اینکه پرداختن به چرایی نمونه شدن افرادی در حوزه کشاورزی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، عنوان کرد: ما موظفیم در جهت تقویت علت و چرایی نمونه شدن افرادی در حوزه کشاورزی گام برداریم و بایستی افق روشنی را برای شهرستان اصفهان پیش رو داشته باشیم.

احمدی با تأکید بر اینکه به ۵ دلیل رتبه شهرستان اصفهان در حوزه کشاورزی باید بیش از این ارتقاء یابد، افزود: وجود کشاورزان متدین، خوشفکر و سختکوش، حضور شرکت های دانش بنیان در اصفهان، استقرار دانشگاه های متعدد فعال در حوزه کشاورزی، وجود مدیران توانمند و باتجربه و همچنین خشکسالی و کم آبی و اینکه تولیدکنندگان بخش کشاورزی با این چالش و تهدید فرصتی را ساخته اند و در شرایط سخت کار می کنند که مستلزم برنامه ریزی دقیقی است، ازجمله دلایل مهم ارتقاء رتبه شهرستان اصفهان است.

وی تأکید کرد: اداره جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به برگزاری نشستی با گروه های مختلف کشاورزان در حوزه های مختلف اقدام تا بتوانیم در راستای کمک و رفع دغدغه ها و مشکلات آنان گام برداریم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ما به عنوان مسئولان شهرستان موظفیم شرایط را برای تولیدکنندگان تسهیل کنیم، ابراز امیدواری کرد: انشاء ا… با همت و همکاری بین بخشی بتوانیم شرایط بهتری را برای تولیدکنندگان محقق کنیم.

گفتنی است، با حضور فرماندار اصفهان، از تعدادی از برگزیدگان حوزه کشاورزی در شهرستان با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =