در مراسمی با حضور فرماندار اصفهان، از برگزیدگان حوزه کشاورزی در شهرستان تجلیل شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما موظفیم در جهت تقویت علت و چرایی نمونه شدن افرادی در حوزه کشاورزی گام برداریم و بایستی افق روشنی را برای شهرستان اصفهان پیش رو داشته باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در مراسم تجلیل از برگزیدگان حوزه کشاورزی در شهرستان، با بیان اینکه پرداختن به چرایی نمونه شدن افرادی در حوزه کشاورزی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، عنوان کرد: ما موظفیم در جهت تقویت علت و چرایی نمونه شدن افرادی در حوزه کشاورزی گام برداریم و بایستی افق روشنی را برای شهرستان اصفهان پیش رو داشته باشیم.

احمدی با تأکید بر اینکه به ۵ دلیل رتبه شهرستان اصفهان در حوزه کشاورزی باید بیش از این ارتقاء یابد، افزود: وجود کشاورزان متدین، خوشفکر و سختکوش، حضور شرکت های دانش بنیان در اصفهان، استقرار دانشگاه های متعدد فعال در حوزه کشاورزی، وجود مدیران توانمند و باتجربه و همچنین خشکسالی و کم آبی و اینکه تولیدکنندگان بخش کشاورزی با این چالش و تهدید فرصتی را ساخته اند و در شرایط سخت کار می کنند که مستلزم برنامه ریزی دقیقی است، ازجمله دلایل مهم ارتقاء رتبه شهرستان اصفهان است.

وی تأکید کرد: اداره جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به برگزاری نشستی با گروه های مختلف کشاورزان در حوزه های مختلف اقدام تا بتوانیم در راستای کمک و رفع دغدغه ها و مشکلات آنان گام برداریم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ما به عنوان مسئولان شهرستان موظفیم شرایط را برای تولیدکنندگان تسهیل کنیم، ابراز امیدواری کرد: انشاء ا… با همت و همکاری بین بخشی بتوانیم شرایط بهتری را برای تولیدکنندگان محقق کنیم.

گفتنی است، با حضور فرماندار اصفهان، از تعدادی از برگزیدگان حوزه کشاورزی در شهرستان با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =