فرماندار اصفهان از اختصاص اعتبار برای توسعه زیرساختهای شهرک صنعتی سروش خبر داد

فرماندار اصفهان در بازدید از تعدادی کارخانه تولیدی ناحیه صنعتی سروش ونشست بررسی مشکلات این ناحیه با حضورتولیدکنندگان ، با بیان اینکه تولید و اشتغال در این ناحیه قابل تحسین است افزود : این ناحیه صنعتی دارای ظرفیتهای بسیار خوبی است که با هم افزایی تولیدکنندگان و مسئولین میتوان شاهد افزایش تولید و اشتغالزایی در این منطقه بود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در بازدید از تعدادی کارخانه تولیدی ناحیه صنعتی سروش ونشست بررسی مشکلات این ناحیه با حضورتولیدکنندگان ، با بیان اینکه تولید و اشتغال در این ناحیه قابل تحسین است افزود : این ناحیه صنعتی دارای ظرفیتهای بسیار خوبی است که با همراهی و هم افزایی تولیدکنندگان و مسئولین میتوان شاهد توسعه ناحیه و افزایش تولید و اشتغالزایی در این منطقه بود.
وی با تاکید بر خلاقیت و نوآوری در تولید و افزایش بهره وری و فروش محصولات گفت : با ارائه ایده های هنرمندانه و جذاب بویژه در بخش بسته بندی و تبلیغات در کنار بهبود کیفیت محصولات ،می توان در افزایش بهره وری و جذب بیشتر مشتری موفق عمل نمود.
فرماندار اصفهان از اختصاص اعتبار از محل اعتبارات تملک داراییهای سرمایه ای شهرستان برای رفع مشکلات و توسعه زیرساختهای این ناحیه خبر داد و گفت: این اعتبارات برای رفع مشکلات زیرساختی ناحیه بویژه در زمینه آب ، برق ، جاده دسترسی هزینه خواهد شد.
احمدی با بیان اینکه پاره ای از مشکلات تولیدکنندگان این ناحیه مشترک با کل کشور است افزود: تلاش خواهیم نمود با پیگیری موضوعات و مشکلات مطرح شده در این نشست، زمینه مطلوب و مورد قبول تولید کنندگان را فراهم نماییم.
گفتنی است ناحیه صنعتی سروش در زمینی به مساحت ۳۵ هکتار و ۹۰ کارخانه تولیدی و اشتغالزایی بالغ بر ۲ هزار نفر ، غالبا در زمینه تولیدات مواد غذایی و لبنی فعالیت مینماید.
لازم بذکر است فرماندار اصفهان بهمراه تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از کارخانه نامی نو تولیدکننده انواع ساندویچ های آماده، کارخانه آلاس شیر نقش جهان تولیدکننده فرآورده های لبنی ، کارخانه ماهور تولیدکننده غذای آماده و نیمه آماده و کارخانه مهر طب جی تولید کننده تجهیزات پزشکی بازدید نمود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − ده =