فرماندار اصفهان از اختصاص اعتبار برای توسعه زیرساختهای شهرک صنعتی سروش خبر داد

فرماندار اصفهان در بازدید از تعدادی کارخانه تولیدی ناحیه صنعتی سروش ونشست بررسی مشکلات این ناحیه با حضورتولیدکنندگان ، با بیان اینکه تولید و اشتغال در این ناحیه قابل تحسین است افزود : این ناحیه صنعتی دارای ظرفیتهای بسیار خوبی است که با هم افزایی تولیدکنندگان و مسئولین میتوان شاهد افزایش تولید و اشتغالزایی در این منطقه بود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در بازدید از تعدادی کارخانه تولیدی ناحیه صنعتی سروش ونشست بررسی مشکلات این ناحیه با حضورتولیدکنندگان ، با بیان اینکه تولید و اشتغال در این ناحیه قابل تحسین است افزود : این ناحیه صنعتی دارای ظرفیتهای بسیار خوبی است که با همراهی و هم افزایی تولیدکنندگان و مسئولین میتوان شاهد توسعه ناحیه و افزایش تولید و اشتغالزایی در این منطقه بود.
وی با تاکید بر خلاقیت و نوآوری در تولید و افزایش بهره وری و فروش محصولات گفت : با ارائه ایده های هنرمندانه و جذاب بویژه در بخش بسته بندی و تبلیغات در کنار بهبود کیفیت محصولات ،می توان در افزایش بهره وری و جذب بیشتر مشتری موفق عمل نمود.
فرماندار اصفهان از اختصاص اعتبار از محل اعتبارات تملک داراییهای سرمایه ای شهرستان برای رفع مشکلات و توسعه زیرساختهای این ناحیه خبر داد و گفت: این اعتبارات برای رفع مشکلات زیرساختی ناحیه بویژه در زمینه آب ، برق ، جاده دسترسی هزینه خواهد شد.
احمدی با بیان اینکه پاره ای از مشکلات تولیدکنندگان این ناحیه مشترک با کل کشور است افزود: تلاش خواهیم نمود با پیگیری موضوعات و مشکلات مطرح شده در این نشست، زمینه مطلوب و مورد قبول تولید کنندگان را فراهم نماییم.
گفتنی است ناحیه صنعتی سروش در زمینی به مساحت ۳۵ هکتار و ۹۰ کارخانه تولیدی و اشتغالزایی بالغ بر ۲ هزار نفر ، غالبا در زمینه تولیدات مواد غذایی و لبنی فعالیت مینماید.
لازم بذکر است فرماندار اصفهان بهمراه تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از کارخانه نامی نو تولیدکننده انواع ساندویچ های آماده، کارخانه آلاس شیر نقش جهان تولیدکننده فرآورده های لبنی ، کارخانه ماهور تولیدکننده غذای آماده و نیمه آماده و کارخانه مهر طب جی تولید کننده تجهیزات پزشکی بازدید نمود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 18 =