فرماندار اصفهان : باید به اصل مسائل آموزش و پرورش به طور خاص بپردازیم

فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که به طور مجزا در نواحی ۳ و ۴ آموزش و پرورش اصفهان برگزار شد، تأکید کرد: ما باید به اصل مسائل آموزش و پرورش به طور خاص بپردازیم و در جهت رفع آنها تلاش کنیم.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که به طور مجزا در نواحی ۳ و ۴ آموزش و پرورش اصفهان برگزار شد، تأکید کرد: ما باید به اصل مسائل آموزش و پرورش به طور خاص بپردازیم و در جهت رفع آنها تلاش کنیم.
فرماندار اصفهان افزود: در جلسات ناحیه ای شورای آموزش و پرورش ظرفیت های ناحیه ای نیز دعوت شوند تا بتوانیم مسائل را به طور کاربردی مرتفع سازیم.
احمدی تصریح کرد: ظرفیت های خوبی در عرصه های مختلف من جمله آموزشی و ورزشی، در شهر بهارستان وجود دارد که باید برنامه ریزی لازم جهت استفاده بهینه از آنها صورت پذیرد.
وی با تأکید بر اهمیت واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان، عنوان کرد: باتوجه به حضوری بودن مدارس در سال تحصیلی جدید، با همکاری دستگاه های ذی ربط، ارزیابی دقیق و درستی از نحوه واکسیناسیون در نواحی ششگانه آموزش و پرورش انجام و تزریق دز چهارم واکسن معلمان مورد تأکید و توجه ویژه قرار گیرد.
فرماندار اصفهان افزود: اول مهرماه اهمیت واکسیناسیون دانش آموزان به مدارس ابلاغ و در این خصوص تبلیغ و اطلاع رسانی شود.
احمدی بر لزوم ارائه طرح عملیاتی ویژه عفاف و حجاب توسط ناحیه ۳ آموزش و پرورش نیز تأکید کرد و گفت:این طرح بایستی به گونه ای باشد که اول مهر امسال در حوزه عفاف و حجاب نسبت به سال گذشته متفاوت آغاز شود؛ چراکه آموزش و پرورش می تواند آغازگر این حرکت باشد.
وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «همه نسبت به آموزش و پرورش مسئولیت دارند»، خاطرنشان کرد: شورای آموزش و پرورش ظرفیت خوبی است که بایستی به بهترین نحو از آن استفاده شود و تمامی ظرفیت های محلی و منطقه ای نیز به آن کمک کنند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه مسائل اجتماعی در نواحی ششگانه آموزش و پرورش متفاوت است، اظهار داشت: معضل حاشیه نشینی بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد و آموزش و پرورش با همکاری دیگر دستگاه های اجرایی در این خصوص برنامه ریزی نماید که چگونه می توان آسیب های اجتماعی ناشی از حاشیه نشینی را کاهش داد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =