فرماندار اصفهان : باید به اصل مسائل آموزش و پرورش به طور خاص بپردازیم

فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که به طور مجزا در نواحی ۳ و ۴ آموزش و پرورش اصفهان برگزار شد، تأکید کرد: ما باید به اصل مسائل آموزش و پرورش به طور خاص بپردازیم و در جهت رفع آنها تلاش کنیم.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که به طور مجزا در نواحی ۳ و ۴ آموزش و پرورش اصفهان برگزار شد، تأکید کرد: ما باید به اصل مسائل آموزش و پرورش به طور خاص بپردازیم و در جهت رفع آنها تلاش کنیم.
فرماندار اصفهان افزود: در جلسات ناحیه ای شورای آموزش و پرورش ظرفیت های ناحیه ای نیز دعوت شوند تا بتوانیم مسائل را به طور کاربردی مرتفع سازیم.
احمدی تصریح کرد: ظرفیت های خوبی در عرصه های مختلف من جمله آموزشی و ورزشی، در شهر بهارستان وجود دارد که باید برنامه ریزی لازم جهت استفاده بهینه از آنها صورت پذیرد.
وی با تأکید بر اهمیت واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان، عنوان کرد: باتوجه به حضوری بودن مدارس در سال تحصیلی جدید، با همکاری دستگاه های ذی ربط، ارزیابی دقیق و درستی از نحوه واکسیناسیون در نواحی ششگانه آموزش و پرورش انجام و تزریق دز چهارم واکسن معلمان مورد تأکید و توجه ویژه قرار گیرد.
فرماندار اصفهان افزود: اول مهرماه اهمیت واکسیناسیون دانش آموزان به مدارس ابلاغ و در این خصوص تبلیغ و اطلاع رسانی شود.
احمدی بر لزوم ارائه طرح عملیاتی ویژه عفاف و حجاب توسط ناحیه ۳ آموزش و پرورش نیز تأکید کرد و گفت:این طرح بایستی به گونه ای باشد که اول مهر امسال در حوزه عفاف و حجاب نسبت به سال گذشته متفاوت آغاز شود؛ چراکه آموزش و پرورش می تواند آغازگر این حرکت باشد.
وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «همه نسبت به آموزش و پرورش مسئولیت دارند»، خاطرنشان کرد: شورای آموزش و پرورش ظرفیت خوبی است که بایستی به بهترین نحو از آن استفاده شود و تمامی ظرفیت های محلی و منطقه ای نیز به آن کمک کنند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه مسائل اجتماعی در نواحی ششگانه آموزش و پرورش متفاوت است، اظهار داشت: معضل حاشیه نشینی بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد و آموزش و پرورش با همکاری دیگر دستگاه های اجرایی در این خصوص برنامه ریزی نماید که چگونه می توان آسیب های اجتماعی ناشی از حاشیه نشینی را کاهش داد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان تأکید کرد: اولویت شرکت تعاونی دهیاری ها باید نیازهای روستا باشد و در این راستا  شفافیت،  اطلاع رسانی و اقنا سازی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

۲۶ مرداد ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان طی پیامی، سالروز ورود تاریخی و غرورآفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به تمامی آزادگان سرافراز شهرستان اصفهان و خانواده های معزز ایشان تبریک گفت.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ساختارسازی با تأکید بر ایجاد سمن هایی در ارتباط با سالمندان، فرهنگ سازی با هدف ارتقائ فرهنگ سازمانی دستگاه های مختلف در این خصوص، نامگذاری سرای سالمندان با عناوین مثبت و همچنین ارائه الگوهای مؤثر و موفق در حوزه سالمندان و اجرایی کردن آنها، ازجمله ابعاد مختلف توجه به این قشر از جامعه است.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان اظهار داشت: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

۲۲ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :