فرماندار اصفهان بر لزوم رعایت بهداشت و واکسیناسیون دانش آموزان از زمان ثبت نام آنها تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: رعایت بهداشت و واکسیناسیون دانش آموزان از زمان ثبت نام آنها طبق دستورالعمل باید انجام و همچنین واکسیناسیون معلمان بایستی مورد تأکید و در این خصوص اطلاع رسانی شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ویژه ناحیه ۶، با تأکید بر اینکه شورای آموزش و پرورش باید بیش از پیش کارآمد باشد، عنوان کرد: ما ظرفیت های خوبی در داخل کشور داریم و بایستی به بهترین نحو از آنها استفاده کنیم.

فرماندار اصفهان افزود: با روحیه انقلابی صرفا بایستی بررسی کنیم که چه کارهایی می توانیم برای آموزش و پرورش انجام دهیم و در همان مسیر گام برداریم.

احمدی تصریح کرد: اصلی ترین حرف ما باید گفتمان مشارکت، تعامل، همکاری و هم افزایی باشد و آموزش و پرورش و شورای آموزش و پرورش در این خصوص فرهنگ سازی نماید تا مشارکت به گفتمان رایج تبدیل شود.

وی افزود: شورای آموزش و پرورش دارای اختیاراتی است که مصادیق آن باید احصاء شود و رؤسای نواحی آموزش و پرورش از این اختیارات برای پیشبرد بهتر امور مربوط به آموزش و پرورش استفاده کنند.

فرماندار اصفهان اظهار داشت: آموزش و پرورش، امکانات، تجهیزات و املاک آن و همچنین گروه های جهادی به عنوان ظرفیت های خوبی هستند که برای پیشبرد امور باید از آنها بهره برد.

احمدی خاطرنشان کرد: نشستی با حضور مسئولین ذی ربط برگزار و موضوع آموزش اتباع شهر به شهر و روستا به روستا بررسی شود که این مهم بیانگر کارآمدی شورای آموزش و پرورش خواهد بود.

وی تأکید کرد: طرح های فرهنگی مؤثر بالاخص عفاف و حجاب،  از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بایستی بر روی آن کار شود.

فرماندار اصفهان بر اهمیت رعایت بهداشت و واکسیناسیون دانش آموزان تأکید کرد و گفت: رعایت بهداشت و واکسیناسیون دانش آموزان از زمان ثبت نام آنها طبق دستورالعمل باید انجام و همچنین واکسیناسیون معلمان بایستی مورد تأکید و در این خصوص اطلاع رسانی شود.

احمدی افزود: ما باید از ظرفیت خوب نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تأمین اعتبارات و پیگیری طرح ها و پیشنهادات استفاده کنیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + دوازده =