فرماندار اصفهان: شرکت تعاونی دهیاری ها بایستی به صورت دانش بنیان و با خلاقیت و ابتکار عمل کار کند

فرماندار اصفهان تأکید کرد: اولویت شرکت تعاونی دهیاری ها باید نیازهای روستا باشد و در این راستا  شفافیت،  اطلاع رسانی و اقنا سازی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با بخشدار و اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی، با تأکید بر لزوم وحدت و انسجام بین اعضا برای پیشبرد بهتر امور، عنوان کرد: برنامه داشتن، پویا و فعال بودن با اولویت خدمت در بخش مرکزی بایستی مورد توجه ویژه اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی قرار گیرد.

فرماندار اصفهان افزود: شرکت تعاونی دهیاری ها بایستی به صورت دانش بنیان کار کنند و حتی در زمینه جمع آوری و حمل زباله و پروژه های عمرانی خلاقیت و ابتکار عمل داشته باشد و الگوهای جدیدی را ارائه نماید.

احمدی تأکید کرد: اولویت شرکت تعاونی دهیاری ها باید نیازهای روستا باشد و در این راستا  شفافیت،  اطلاع رسانی و اقنا سازی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه شرکت تعاونی دهیاری ها می تواند نماینده دهیاران باشد، افزود: یکی از اقدامات شرکت تعاونی دهیاری ها سرمایه گذاری و سرمایه پذیری است و می تواند پروژه های مشارکتی وسیع را تعریف و دنبال کنند که این خدمت بزرگی به روستاها خواهد بود.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شرکت تعاونی دهیاری ها دارای حوزه کاری گسترده ای است که انشاء ا… با برنامه ریزی صحیح شاهد تحولات خوبی باشیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =