فرماندار اصفهان: شرکت تعاونی دهیاری ها بایستی به صورت دانش بنیان و با خلاقیت و ابتکار عمل کار کند

فرماندار اصفهان تأکید کرد: اولویت شرکت تعاونی دهیاری ها باید نیازهای روستا باشد و در این راستا  شفافیت،  اطلاع رسانی و اقنا سازی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با بخشدار و اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی، با تأکید بر لزوم وحدت و انسجام بین اعضا برای پیشبرد بهتر امور، عنوان کرد: برنامه داشتن، پویا و فعال بودن با اولویت خدمت در بخش مرکزی بایستی مورد توجه ویژه اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی قرار گیرد.

فرماندار اصفهان افزود: شرکت تعاونی دهیاری ها بایستی به صورت دانش بنیان کار کنند و حتی در زمینه جمع آوری و حمل زباله و پروژه های عمرانی خلاقیت و ابتکار عمل داشته باشد و الگوهای جدیدی را ارائه نماید.

احمدی تأکید کرد: اولویت شرکت تعاونی دهیاری ها باید نیازهای روستا باشد و در این راستا  شفافیت،  اطلاع رسانی و اقنا سازی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه شرکت تعاونی دهیاری ها می تواند نماینده دهیاران باشد، افزود: یکی از اقدامات شرکت تعاونی دهیاری ها سرمایه گذاری و سرمایه پذیری است و می تواند پروژه های مشارکتی وسیع را تعریف و دنبال کنند که این خدمت بزرگی به روستاها خواهد بود.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شرکت تعاونی دهیاری ها دارای حوزه کاری گسترده ای است که انشاء ا… با برنامه ریزی صحیح شاهد تحولات خوبی باشیم.

 

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + دو =