فرماندار اصفهان: شرکت تعاونی دهیاری ها بایستی به صورت دانش بنیان و با خلاقیت و ابتکار عمل کار کند

فرماندار اصفهان تأکید کرد: اولویت شرکت تعاونی دهیاری ها باید نیازهای روستا باشد و در این راستا  شفافیت،  اطلاع رسانی و اقنا سازی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با بخشدار و اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی، با تأکید بر لزوم وحدت و انسجام بین اعضا برای پیشبرد بهتر امور، عنوان کرد: برنامه داشتن، پویا و فعال بودن با اولویت خدمت در بخش مرکزی بایستی مورد توجه ویژه اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی قرار گیرد.

فرماندار اصفهان افزود: شرکت تعاونی دهیاری ها بایستی به صورت دانش بنیان کار کنند و حتی در زمینه جمع آوری و حمل زباله و پروژه های عمرانی خلاقیت و ابتکار عمل داشته باشد و الگوهای جدیدی را ارائه نماید.

احمدی تأکید کرد: اولویت شرکت تعاونی دهیاری ها باید نیازهای روستا باشد و در این راستا  شفافیت،  اطلاع رسانی و اقنا سازی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه شرکت تعاونی دهیاری ها می تواند نماینده دهیاران باشد، افزود: یکی از اقدامات شرکت تعاونی دهیاری ها سرمایه گذاری و سرمایه پذیری است و می تواند پروژه های مشارکتی وسیع را تعریف و دنبال کنند که این خدمت بزرگی به روستاها خواهد بود.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شرکت تعاونی دهیاری ها دارای حوزه کاری گسترده ای است که انشاء ا… با برنامه ریزی صحیح شاهد تحولات خوبی باشیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

۶ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به عموم مسلمانان جهان بالاخص مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :