فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به کلیه بازنشستگان و خانواده های محترم ایشان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به کلیه بازنشستگان و خانواده های محترم ایشان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

بدون شک خانواده در اسلام به عنوان مقدس ترین نهاد اجتماعی است که تربیت و بالندگی نسل آینده را بر عهده دارد و زیباترین جلوه خانواده در فرهنگ ایرانی و آموزه‌های دینی، نقش تربیت در بنیان خانواده و تکریم سالمندان به عنوان بزرگان خانواده و اجتماع می باشد.

لزوم توجه به جایگاه خانواده و تکریم بزرگان در سنت پیامبر عظیم الشان (صلوات الله علیه) و ائمه اطهار (علیهم السلام) از اهمیت والایی برخوردار است و همواره بر استحکام آن توصیه اکید شده است.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت روز خانواده، سالروز نزول آیه مبارکه هل اتی؛ مقدس ترین سند خانواده که به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است را به کلیه بازنشستگان شهرستان و خانواده های محترم ایشان تبریک عرض نموده، امید است جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی و تجربیات ارزنده این عزیزان، بهره مند باشد.

                                                                                                            محمدعلی احمدی

                                                                                                فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =