فرماندار اصفهان : عمل به انتظارات رهبری مهمترین نقشه راه مدیران است

احمدی فرماندار اصفهان در نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان با تأکید بر توجه ویژه به برگزاری هرچه با شکوه تر گرامیداشت هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تعمیق ارتباط دوسویه مردم و مسئولان و اطلاع رسانی از مجموعه خدمات دولت و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان با تأکید بر توجه ویژه به برگزاری هرچه با شکوه تر گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تعمیق ارتباط دوسویه مردم و مسئولان و اطلاع رسانی از مجموعه خدمات دولت و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
احمدی با اشاره به مدت زمان کوتاه دولت انقلابی و مردمی شهید رجایی افزود : مردمی و انقلابی بودن شهیدان رجایی و باهنر موجب ماندگاری نام و یاد این شهیدان والامقام است .
فرماندار اصفهان فرمایشات وانتظارات مقام معظم رهبری در مورد دولتها را نقشه راه مدیران عنوان نمود و توجه به انتظارات رهبری و عملی نمودن فرمایشات ایشان که همانا مسیرتحقق آرمانهای والای انقلاب اسلامی است را مهمترین وظیفه دولتمردان و مسئولان دانست.
فرماندار اصفهان ضمن تاکید بر هماهنگی دستگاه های اجرایی شهرستان با ستاد بزرگداشت هفته دولت در تدوین برنامه و اقدامات هفته دولت، خاطرنشان ساخت: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان موظف هستند ضمن معرفی پروژه های قابل افتتاح و به بیان اقدامات و خدمات صورت گرفته در طول سال بپردازند.
احمدی با اشاره به عناوین شعار روزهای هفته دولت ، از مدیران خواست با استفاده از روشهای هنرمندانه و خلاقانه ، ضمن قدردانی از همراهی های مردم با دولت مردمی و انقلابی، به سند تحول دولت مردمی توجه کرد و با همراهی مردم و توجه ویژه به مردم برای تحقق اهداف دولت ،اهتمام داشته باشند.
گفتنی است از ۲ الی ۸ شهریور که همزمان با سالروز ایام شهادت شهیدان رجایی و باهنر می باشد بعنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =