فرماندار اصفهان : عمل به انتظارات رهبری مهمترین نقشه راه مدیران است

احمدی فرماندار اصفهان در نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان با تأکید بر توجه ویژه به برگزاری هرچه با شکوه تر گرامیداشت هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تعمیق ارتباط دوسویه مردم و مسئولان و اطلاع رسانی از مجموعه خدمات دولت و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان با تأکید بر توجه ویژه به برگزاری هرچه با شکوه تر گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تعمیق ارتباط دوسویه مردم و مسئولان و اطلاع رسانی از مجموعه خدمات دولت و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
احمدی با اشاره به مدت زمان کوتاه دولت انقلابی و مردمی شهید رجایی افزود : مردمی و انقلابی بودن شهیدان رجایی و باهنر موجب ماندگاری نام و یاد این شهیدان والامقام است .
فرماندار اصفهان فرمایشات وانتظارات مقام معظم رهبری در مورد دولتها را نقشه راه مدیران عنوان نمود و توجه به انتظارات رهبری و عملی نمودن فرمایشات ایشان که همانا مسیرتحقق آرمانهای والای انقلاب اسلامی است را مهمترین وظیفه دولتمردان و مسئولان دانست.
فرماندار اصفهان ضمن تاکید بر هماهنگی دستگاه های اجرایی شهرستان با ستاد بزرگداشت هفته دولت در تدوین برنامه و اقدامات هفته دولت، خاطرنشان ساخت: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان موظف هستند ضمن معرفی پروژه های قابل افتتاح و به بیان اقدامات و خدمات صورت گرفته در طول سال بپردازند.
احمدی با اشاره به عناوین شعار روزهای هفته دولت ، از مدیران خواست با استفاده از روشهای هنرمندانه و خلاقانه ، ضمن قدردانی از همراهی های مردم با دولت مردمی و انقلابی، به سند تحول دولت مردمی توجه کرد و با همراهی مردم و توجه ویژه به مردم برای تحقق اهداف دولت ،اهتمام داشته باشند.
گفتنی است از ۲ الی ۸ شهریور که همزمان با سالروز ایام شهادت شهیدان رجایی و باهنر می باشد بعنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =