فرماندار اصفهان: مشارکت و همکاری اصناف و بازاریان در افزایش ایمنی بازار بزرگ اصفهان بسیار حائز اهمیت است

فرماندار اصفهان تصریح کرد: حفظ وضعیت موجود بازار، مطالعه و ارائه راهبرد برای رسیدن به وضع مطلوب و تشکیل کارگروه های مربوطه اعم از کارگروه مطالعه، ساخت و ساز و پیشگیری از تخلفات، اطلاع رسانی و هماهنگی و کارگروه افزایش ایمنی بازار بر اساس مشارکت و با نگاه میان مدت، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در چهارمین جلسه کارگروه بررسی مسائل مربوط به حفظ، احیا و تسهیل در امور سرمایه گذاری اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان که با موضوع ایمنی بازار بزرگ اصفهان و بررسی استعلام اتاق اصناف جهت تمدید و صدور مجوز کسب از سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی و همچنین انتقال اصناف غیر ایمن و مزاحم شهری واقع در محدوده بازار به خارج از محدوده شهر، برگزار شد، تأکید کرد: مسائل مربوط به ایمنی بازار طبق روال گذشته با جدیت و به صورت جزء جزء پیگیری و اجرایی شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه با مطالعه، پژوهش همراه با سبک مشارکت جویی می توانیم بسیاری از مشکلات را مرتفع سازیم، افزود: مشارکت و همکاری اصناف و بازاریان در راستای افزایش ایمنی بازار، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

احمدی تصریح کرد: حفظ وضعیت موجود بازار، مطالعه و ارائه راهبرد برای رسیدن به وضع مطلوب و تشکیل کارگروه های مربوطه اعم از کارگروه مطالعه، ساخت و ساز و پیشگیری از تخلفات، اطلاع رسانی و هماهنگی و کارگروه افزایش ایمنی بازار بر اساس مشارکت و با نگاه میان مدت، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

وی تأکید کرد: مصوبات گذشته پیرامون افزایش ایمنی بازار بزرگ اصفهان باید با جدیت پیگیری شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =