فرماندار اصفهان: مشارکت و همکاری اصناف و بازاریان در افزایش ایمنی بازار بزرگ اصفهان بسیار حائز اهمیت است

فرماندار اصفهان تصریح کرد: حفظ وضعیت موجود بازار، مطالعه و ارائه راهبرد برای رسیدن به وضع مطلوب و تشکیل کارگروه های مربوطه اعم از کارگروه مطالعه، ساخت و ساز و پیشگیری از تخلفات، اطلاع رسانی و هماهنگی و کارگروه افزایش ایمنی بازار بر اساس مشارکت و با نگاه میان مدت، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در چهارمین جلسه کارگروه بررسی مسائل مربوط به حفظ، احیا و تسهیل در امور سرمایه گذاری اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان که با موضوع ایمنی بازار بزرگ اصفهان و بررسی استعلام اتاق اصناف جهت تمدید و صدور مجوز کسب از سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی و همچنین انتقال اصناف غیر ایمن و مزاحم شهری واقع در محدوده بازار به خارج از محدوده شهر، برگزار شد، تأکید کرد: مسائل مربوط به ایمنی بازار طبق روال گذشته با جدیت و به صورت جزء جزء پیگیری و اجرایی شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه با مطالعه، پژوهش همراه با سبک مشارکت جویی می توانیم بسیاری از مشکلات را مرتفع سازیم، افزود: مشارکت و همکاری اصناف و بازاریان در راستای افزایش ایمنی بازار، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

احمدی تصریح کرد: حفظ وضعیت موجود بازار، مطالعه و ارائه راهبرد برای رسیدن به وضع مطلوب و تشکیل کارگروه های مربوطه اعم از کارگروه مطالعه، ساخت و ساز و پیشگیری از تخلفات، اطلاع رسانی و هماهنگی و کارگروه افزایش ایمنی بازار بر اساس مشارکت و با نگاه میان مدت، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

وی تأکید کرد: مصوبات گذشته پیرامون افزایش ایمنی بازار بزرگ اصفهان باید با جدیت پیگیری شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان تأکید کرد: اولویت شرکت تعاونی دهیاری ها باید نیازهای روستا باشد و در این راستا  شفافیت،  اطلاع رسانی و اقنا سازی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

۲۶ مرداد ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان طی پیامی، سالروز ورود تاریخی و غرورآفرین آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به تمامی آزادگان سرافراز شهرستان اصفهان و خانواده های معزز ایشان تبریک گفت.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ساختارسازی با تأکید بر ایجاد سمن هایی در ارتباط با سالمندان، فرهنگ سازی با هدف ارتقائ فرهنگ سازمانی دستگاه های مختلف در این خصوص، نامگذاری سرای سالمندان با عناوین مثبت و همچنین ارائه الگوهای مؤثر و موفق در حوزه سالمندان و اجرایی کردن آنها، ازجمله ابعاد مختلف توجه به این قشر از جامعه است.

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان اظهار داشت: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

۲۲ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :