فرماندار اصفهان: مشارکت و همکاری اصناف و بازاریان در افزایش ایمنی بازار بزرگ اصفهان بسیار حائز اهمیت است

فرماندار اصفهان تصریح کرد: حفظ وضعیت موجود بازار، مطالعه و ارائه راهبرد برای رسیدن به وضع مطلوب و تشکیل کارگروه های مربوطه اعم از کارگروه مطالعه، ساخت و ساز و پیشگیری از تخلفات، اطلاع رسانی و هماهنگی و کارگروه افزایش ایمنی بازار بر اساس مشارکت و با نگاه میان مدت، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در چهارمین جلسه کارگروه بررسی مسائل مربوط به حفظ، احیا و تسهیل در امور سرمایه گذاری اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان که با موضوع ایمنی بازار بزرگ اصفهان و بررسی استعلام اتاق اصناف جهت تمدید و صدور مجوز کسب از سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی و همچنین انتقال اصناف غیر ایمن و مزاحم شهری واقع در محدوده بازار به خارج از محدوده شهر، برگزار شد، تأکید کرد: مسائل مربوط به ایمنی بازار طبق روال گذشته با جدیت و به صورت جزء جزء پیگیری و اجرایی شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه با مطالعه، پژوهش همراه با سبک مشارکت جویی می توانیم بسیاری از مشکلات را مرتفع سازیم، افزود: مشارکت و همکاری اصناف و بازاریان در راستای افزایش ایمنی بازار، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

احمدی تصریح کرد: حفظ وضعیت موجود بازار، مطالعه و ارائه راهبرد برای رسیدن به وضع مطلوب و تشکیل کارگروه های مربوطه اعم از کارگروه مطالعه، ساخت و ساز و پیشگیری از تخلفات، اطلاع رسانی و هماهنگی و کارگروه افزایش ایمنی بازار بر اساس مشارکت و با نگاه میان مدت، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

وی تأکید کرد: مصوبات گذشته پیرامون افزایش ایمنی بازار بزرگ اصفهان باید با جدیت پیگیری شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 9 =