فرماندار اصفهان: مشارکت و همکاری اصناف و بازاریان در افزایش ایمنی بازار بزرگ اصفهان بسیار حائز اهمیت است

فرماندار اصفهان تصریح کرد: حفظ وضعیت موجود بازار، مطالعه و ارائه راهبرد برای رسیدن به وضع مطلوب و تشکیل کارگروه های مربوطه اعم از کارگروه مطالعه، ساخت و ساز و پیشگیری از تخلفات، اطلاع رسانی و هماهنگی و کارگروه افزایش ایمنی بازار بر اساس مشارکت و با نگاه میان مدت، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در چهارمین جلسه کارگروه بررسی مسائل مربوط به حفظ، احیا و تسهیل در امور سرمایه گذاری اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان که با موضوع ایمنی بازار بزرگ اصفهان و بررسی استعلام اتاق اصناف جهت تمدید و صدور مجوز کسب از سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی و همچنین انتقال اصناف غیر ایمن و مزاحم شهری واقع در محدوده بازار به خارج از محدوده شهر، برگزار شد، تأکید کرد: مسائل مربوط به ایمنی بازار طبق روال گذشته با جدیت و به صورت جزء جزء پیگیری و اجرایی شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه با مطالعه، پژوهش همراه با سبک مشارکت جویی می توانیم بسیاری از مشکلات را مرتفع سازیم، افزود: مشارکت و همکاری اصناف و بازاریان در راستای افزایش ایمنی بازار، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

احمدی تصریح کرد: حفظ وضعیت موجود بازار، مطالعه و ارائه راهبرد برای رسیدن به وضع مطلوب و تشکیل کارگروه های مربوطه اعم از کارگروه مطالعه، ساخت و ساز و پیشگیری از تخلفات، اطلاع رسانی و هماهنگی و کارگروه افزایش ایمنی بازار بر اساس مشارکت و با نگاه میان مدت، ازجمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

وی تأکید کرد: مصوبات گذشته پیرامون افزایش ایمنی بازار بزرگ اصفهان باید با جدیت پیگیری شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + پنج =