فرماندار اصفهان: کمیته امداد در سال های اخیر توانسته است از طریق ایجاد مراکز نیکوکاری محله محور به دست خود مردم به مردم محل کمک کند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که همزمان با آیین تکریم و تجلیل از نیکوکاران و خیرین استان اصفهان برگزار گردید، ضمن گرامیداشت هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از مصادیق بزرگ مشارکت مردم در امر خیر است، خاطرنشان کرد: کمیته امداد ساختار مردمی مؤثر و نهاد ارزشمندی است که با مشارکت مردمی توانسته است خدمات بسیاری را به محرومین ارائه نماید.

فرماندار اصفهان برنامه ریزی برای کمک به محرومین در عرصه های مختلف را یکی از شاخصه ها و ویژگی های برجسته کمیته امداد دانست و افزود: ارائه روش های نوین مشارکت اجتماعی، توفیقات بیشتری را برای کمیته امداد به همراه داشته و خواهد داشت.

احمدی تصریح کرد: آمار به دست آمده حاکی از آن است که مردم نیک اندیش اصفهان همانند دیگر عرصه ها، در عرصه کمک و خدمت به محرومین نیز از بستر کمیته امداد افتخارات بسیار خوبی کسب کرده اند که این مهم شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد در سال های اخیر توانسته است از طریق ایجاد مراکز نیکوکاری محله محور به دست خود مردم به محرومین محل کمک کند، اظهار داشت: توانمندسازی مددجویان که توانسته است به خوداتکایی آنها منجر شود، ازجمله طرح های ارائه شده توسط کمیته امداد بوده که تلاش در این راستا باعث حفظ عزت مددجویان و توانمندسازی آنها و همچنین باعث امیدآفرینی و افزایش تولید و بهره وری و تلاش برای مشارکت اجتماعی در عرصه های مختلف تولید می شود.

فرماندار اصفهان افزود: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

 

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =