فرماندار اصفهان: کمیته امداد در سال های اخیر توانسته است از طریق ایجاد مراکز نیکوکاری محله محور به دست خود مردم به مردم محل کمک کند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که همزمان با آیین تکریم و تجلیل از نیکوکاران و خیرین استان اصفهان برگزار گردید، ضمن گرامیداشت هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از مصادیق بزرگ مشارکت مردم در امر خیر است، خاطرنشان کرد: کمیته امداد ساختار مردمی مؤثر و نهاد ارزشمندی است که با مشارکت مردمی توانسته است خدمات بسیاری را به محرومین ارائه نماید.

فرماندار اصفهان برنامه ریزی برای کمک به محرومین در عرصه های مختلف را یکی از شاخصه ها و ویژگی های برجسته کمیته امداد دانست و افزود: ارائه روش های نوین مشارکت اجتماعی، توفیقات بیشتری را برای کمیته امداد به همراه داشته و خواهد داشت.

احمدی تصریح کرد: آمار به دست آمده حاکی از آن است که مردم نیک اندیش اصفهان همانند دیگر عرصه ها، در عرصه کمک و خدمت به محرومین نیز از بستر کمیته امداد افتخارات بسیار خوبی کسب کرده اند که این مهم شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد در سال های اخیر توانسته است از طریق ایجاد مراکز نیکوکاری محله محور به دست خود مردم به محرومین محل کمک کند، اظهار داشت: توانمندسازی مددجویان که توانسته است به خوداتکایی آنها منجر شود، ازجمله طرح های ارائه شده توسط کمیته امداد بوده که تلاش در این راستا باعث حفظ عزت مددجویان و توانمندسازی آنها و همچنین باعث امیدآفرینی و افزایش تولید و بهره وری و تلاش برای مشارکت اجتماعی در عرصه های مختلف تولید می شود.

فرماندار اصفهان افزود: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

 

 

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − نه =