فرماندار اصفهان: کمیته امداد در سال های اخیر توانسته است از طریق ایجاد مراکز نیکوکاری محله محور به دست خود مردم به مردم محل کمک کند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که همزمان با آیین تکریم و تجلیل از نیکوکاران و خیرین استان اصفهان برگزار گردید، ضمن گرامیداشت هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از مصادیق بزرگ مشارکت مردم در امر خیر است، خاطرنشان کرد: کمیته امداد ساختار مردمی مؤثر و نهاد ارزشمندی است که با مشارکت مردمی توانسته است خدمات بسیاری را به محرومین ارائه نماید.

فرماندار اصفهان برنامه ریزی برای کمک به محرومین در عرصه های مختلف را یکی از شاخصه ها و ویژگی های برجسته کمیته امداد دانست و افزود: ارائه روش های نوین مشارکت اجتماعی، توفیقات بیشتری را برای کمیته امداد به همراه داشته و خواهد داشت.

احمدی تصریح کرد: آمار به دست آمده حاکی از آن است که مردم نیک اندیش اصفهان همانند دیگر عرصه ها، در عرصه کمک و خدمت به محرومین نیز از بستر کمیته امداد افتخارات بسیار خوبی کسب کرده اند که این مهم شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد در سال های اخیر توانسته است از طریق ایجاد مراکز نیکوکاری محله محور به دست خود مردم به محرومین محل کمک کند، اظهار داشت: توانمندسازی مددجویان که توانسته است به خوداتکایی آنها منجر شود، ازجمله طرح های ارائه شده توسط کمیته امداد بوده که تلاش در این راستا باعث حفظ عزت مددجویان و توانمندسازی آنها و همچنین باعث امیدآفرینی و افزایش تولید و بهره وری و تلاش برای مشارکت اجتماعی در عرصه های مختلف تولید می شود.

فرماندار اصفهان افزود: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

۶ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به عموم مسلمانان جهان بالاخص مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :