فرماندار اصفهان: کمیته امداد در سال های اخیر توانسته است از طریق ایجاد مراکز نیکوکاری محله محور به دست خود مردم به مردم محل کمک کند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که همزمان با آیین تکریم و تجلیل از نیکوکاران و خیرین استان اصفهان برگزار گردید، ضمن گرامیداشت هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از مصادیق بزرگ مشارکت مردم در امر خیر است، خاطرنشان کرد: کمیته امداد ساختار مردمی مؤثر و نهاد ارزشمندی است که با مشارکت مردمی توانسته است خدمات بسیاری را به محرومین ارائه نماید.

فرماندار اصفهان برنامه ریزی برای کمک به محرومین در عرصه های مختلف را یکی از شاخصه ها و ویژگی های برجسته کمیته امداد دانست و افزود: ارائه روش های نوین مشارکت اجتماعی، توفیقات بیشتری را برای کمیته امداد به همراه داشته و خواهد داشت.

احمدی تصریح کرد: آمار به دست آمده حاکی از آن است که مردم نیک اندیش اصفهان همانند دیگر عرصه ها، در عرصه کمک و خدمت به محرومین نیز از بستر کمیته امداد افتخارات بسیار خوبی کسب کرده اند که این مهم شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد در سال های اخیر توانسته است از طریق ایجاد مراکز نیکوکاری محله محور به دست خود مردم به محرومین محل کمک کند، اظهار داشت: توانمندسازی مددجویان که توانسته است به خوداتکایی آنها منجر شود، ازجمله طرح های ارائه شده توسط کمیته امداد بوده که تلاش در این راستا باعث حفظ عزت مددجویان و توانمندسازی آنها و همچنین باعث امیدآفرینی و افزایش تولید و بهره وری و تلاش برای مشارکت اجتماعی در عرصه های مختلف تولید می شود.

فرماندار اصفهان افزود: هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی، فرصت مغتنمی است برای ارائه گزارش اقدامات انجام شده و ساختارهای مختلف مردمی که بتوانند با هم افزایی و توانمند کردن خود و جذب مشارکت های بیشتر خدمات بیشتری را ارائه نمایند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هجده =