شهروندان بهارستان می توانند مشکلات خود را با فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در میان گذارند

دیدار این هفته فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با شهروندان شهر بهارستان، روز چهارشنبه از ساعت ۱۷ لغایت ۱۹:۳۰ در بهارستان در محل هنرستان محمدمعین امین واقع در خیابان فرهنگ، کوی عفاف برگزار می گردد.

ملاقات مردمی

 

بسمه تعالی

 

به اطلاع کلیه شهروندان محترم شهر بهارستان می رساند، در ادامه سلسله ملاقات های هفتگی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان اصفهان با شهروندان مناطق مختلف شهرستان، دیدار این هفته فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی  روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۰۶/۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ لغایت ۱۹  با حضور دستگاه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، راهداری، راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیروی انتظامی، شهرداری، شرکت عمران بهارستان، آبفا، برق، گاز، مخابرات، مرکز بهداشت و اتاق اصناف در شهر بهارستان، در محل میدان بهار، آموزشگاه پروین اعتصامی برگزار می گردد.

از این رو شهروندان محترم می توانند با مراجعه حضوری مشکلات خود را با فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در میان گذارند.

 

 

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =