فرماندار اصفهان از اجرای چندین پروژه عمرانی شهر بهارستان در آینده ای نزدیک خبر داد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اگر ما ظرفیت های ورزشی بهارستان را تقویت کنیم، می تواند به مکانی برای مسابقات استانی و یا حتی ملی تبدیل شود و باعث جذب گردشگر و یا حتی رونق بخش های دیگر نیز می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، پیرو مصوبات دیدار مردمی و نشست فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بهارستان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان درنشستی که به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهر بهارستان برگزار شد، با بیان اینکه تقاضا، ظرفیت و نیاز زیادی در حوزه ورزش و جوانان در شهر بهارستان وجود دارد، اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان  متولی ورزش و جوانان شهرستان است و بایستی با بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود، دغدغه ورزش جوانان و ورزشکاران را داشته باشد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه دستگاه های اجرایی متولی نسبت به بررسی متقاضیان و تعیین تکلیف زمین های با کاربری ورزشی اقدام نمایند، افزود: اگر ما ظرفیت های ورزشی بهارستان را تقویت کنیم، می تواند به مکانی برای مسابقات استانی و یا حتی ملی تبدیل شود و باعث جذب گردشگر و یا حتی رونق بخش های دیگر نیز می شود.

احمدی با اشاره به مصوبات سفر استاندار محترم به بهارستان، تأکید کرد: شهرداری و شرکت عمران بهارستان با همکاری شهرداری اصفهان و ارائه طرحی جامع  و مشترک براساس مطالعات انجام شده در زمینه روان آبها و دفع آبهای سطحی منطقه بویژه در محور خلیج فارس اقدام نماید  .

وی افزود: واگذاری و تعیین مدیریت دو ورزشگاه سلیمانپور و کافی زاده، ساماندهی محور قلعه شور و آغاز عملیات اجرای زیرگذر کوی راه حق  و آغاز احداث دو مرکز بهداشتی در مهرماه انجام خواهد شد و این نویدبخش آینده ای روشن برای شهر بهارستان است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: با محوریت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و همکاری و مشارکت دهیاری های واقع در محور خلیج فارس و دیگر دستگاه های ذی مدخل، اقدامات مقتضی پیرامون بهسازی وروکش آسفالت این محور با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال انجام می گردد.

احمدی با اشاره به نارضایتی شهروندان از وضعیت آبیاری فضای سبز با استفاده از پساب فاضلاب گفت :  تاکنون اقدامات بسیار خوبی در مجموعه تصفیه خانه شهربهارستان در راستای استاندار سازی پساب فاضلاب صورت گرفته که با اقدامات در دست اقدام شرکت آبفا و شهرداری بهارستان، نظیر احداث تصفیه خانه ثانویه، از بروز چنین حوادث مقطعی جلوگیری و شاهد بهبود وضعیت موجود خواهیم بود .

وی هم افزایی و اقدامات جهادی دستگاههای اجرایی در رفع مشکلات شهر بهارستان را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد : شهر بهارستان از ظرفیتها و توانمندیهای بسیار خوبی برخوردار است که در صورت توجه به آنان میتوان ضمن برطرف کردن این مشکلات ،زمینه را برای رسیدن به شهری ایده آل و خلاق فراهم نمود.

گفتنی است، فرماندار اصفهان پس از این نشست، با تعدادی از شهروندان بهارستان از نزدیک ملاقات و پیگیر مسائل و مشکلات آنان شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 14 =