فرماندار اصفهان از اجرای چندین پروژه عمرانی شهر بهارستان در آینده ای نزدیک خبر داد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اگر ما ظرفیت های ورزشی بهارستان را تقویت کنیم، می تواند به مکانی برای مسابقات استانی و یا حتی ملی تبدیل شود و باعث جذب گردشگر و یا حتی رونق بخش های دیگر نیز می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، پیرو مصوبات دیدار مردمی و نشست فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بهارستان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان درنشستی که به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهر بهارستان برگزار شد، با بیان اینکه تقاضا، ظرفیت و نیاز زیادی در حوزه ورزش و جوانان در شهر بهارستان وجود دارد، اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان  متولی ورزش و جوانان شهرستان است و بایستی با بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود، دغدغه ورزش جوانان و ورزشکاران را داشته باشد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه دستگاه های اجرایی متولی نسبت به بررسی متقاضیان و تعیین تکلیف زمین های با کاربری ورزشی اقدام نمایند، افزود: اگر ما ظرفیت های ورزشی بهارستان را تقویت کنیم، می تواند به مکانی برای مسابقات استانی و یا حتی ملی تبدیل شود و باعث جذب گردشگر و یا حتی رونق بخش های دیگر نیز می شود.

احمدی با اشاره به مصوبات سفر استاندار محترم به بهارستان، تأکید کرد: شهرداری و شرکت عمران بهارستان با همکاری شهرداری اصفهان و ارائه طرحی جامع  و مشترک براساس مطالعات انجام شده در زمینه روان آبها و دفع آبهای سطحی منطقه بویژه در محور خلیج فارس اقدام نماید  .

وی افزود: واگذاری و تعیین مدیریت دو ورزشگاه سلیمانپور و کافی زاده، ساماندهی محور قلعه شور و آغاز عملیات اجرای زیرگذر کوی راه حق  و آغاز احداث دو مرکز بهداشتی در مهرماه انجام خواهد شد و این نویدبخش آینده ای روشن برای شهر بهارستان است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: با محوریت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و همکاری و مشارکت دهیاری های واقع در محور خلیج فارس و دیگر دستگاه های ذی مدخل، اقدامات مقتضی پیرامون بهسازی وروکش آسفالت این محور با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال انجام می گردد.

احمدی با اشاره به نارضایتی شهروندان از وضعیت آبیاری فضای سبز با استفاده از پساب فاضلاب گفت :  تاکنون اقدامات بسیار خوبی در مجموعه تصفیه خانه شهربهارستان در راستای استاندار سازی پساب فاضلاب صورت گرفته که با اقدامات در دست اقدام شرکت آبفا و شهرداری بهارستان، نظیر احداث تصفیه خانه ثانویه، از بروز چنین حوادث مقطعی جلوگیری و شاهد بهبود وضعیت موجود خواهیم بود .

وی هم افزایی و اقدامات جهادی دستگاههای اجرایی در رفع مشکلات شهر بهارستان را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد : شهر بهارستان از ظرفیتها و توانمندیهای بسیار خوبی برخوردار است که در صورت توجه به آنان میتوان ضمن برطرف کردن این مشکلات ،زمینه را برای رسیدن به شهری ایده آل و خلاق فراهم نمود.

گفتنی است، فرماندار اصفهان پس از این نشست، با تعدادی از شهروندان بهارستان از نزدیک ملاقات و پیگیر مسائل و مشکلات آنان شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

۶ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به عموم مسلمانان جهان بالاخص مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :