فرماندار اصفهان از افتتاح ۱۹۹ پروژه عمرانی و خدماتی همزمان با هفته دولت در شهرستان اصفهان خبر داد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: همزمان با هفته دولت امسال، ۱۹۹ پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر۱۲۷۵۵۹۰۷  میلیون ریال، از محل اعتبارات ملی، ملی-استانی، استانی، منابع داخلی شهرداری ها و دهیاری ها، منابع داخلی دستگاه های اجرایی، سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیلات بانکی، در شهرستان اصفهان به بهره برداری می رسد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با اشاره به افتتاح ۱۹۹ پروژه عمرانی و خدماتی همزمان با هفته دولت در شهرستان اصفهان، اظهار داشت: همزمان با هفته دولت امسال، ۱۹۹ پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر۱۲۷۵۵۹۰۷  میلیون ریال، از محل اعتبارات ملی، ملی-استانی، استانی، منابع داخلی شهرداری ها و دهیاری ها، منابع داخلی دستگاه های اجرایی، سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیلات بانکی، در شهرستان اصفهان به بهره برداری می رسد.

فرماندار اصفهان افزود: از این تعداد پروژه،  ۲۸ پروژه با اعتباری افزون بر ۹۰۸۹۴۱میلیون ریال در روستاها و ۱۷۱ پروژه نیز با اعتبار ۱۱۸۴۶۹۶۶میلیون ریال در شهرهای شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به پروژه های آماده افتتاح و بهره برداری شهرداری ها و دهیاری های شهرستان، عنوان کرد: ۲۲ پروژه با اعتباری افزون بر ۱۸۰۹۴۶۲ میلیون ریال توسط شهرداری های اصفهان و بهارستان و ۱ پروژه نیز توسط دهیاری ها با اعتبار ۵۰۰۰۰میلیون ریال در این هفته به بهره برداری خواهد رسید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 14 =