فرماندار اصفهان : اگر امروز پروژه‌های شهری متعدد افتتاح می‌شود، نشان از همدلی، هم افزایی، و اراده قوی مدیریت شهری برای خدمت به مردم است

فرماندار اصفهان در حاشیه افتتاح پروژه های منطقه سه شهرداری اصفهان با گرامیداشت آغاز هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: این روز با آغاز بهره برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری در منطقه سه و مشارکت دیگر مناطق و سازمان‌های شهرداری همراه بود که نوید روزهای خدمت بیشتر را می‌دهد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمد علی احمدی در حاشیه افتتاح پروژه های منطقه سه شهرداری اصفهان با گرامیداشت آغاز هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: این روز با آغاز بهره برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری در منطقه سه و مشارکت دیگر مناطق و سازمان‌های شهرداری همراه بود که نوید روزهای خدمت بیشتر را می‌دهد.
وی تاکید کرد: در آستانه آغاز دومین سال فعالیت دوره ششم مدیریت شهری، شاهدیم که پروژه‌ها به زمان بهره‌برداری و افتتاح رسیده است و همزمان عملیات اجرایی و عمرانی پروژه‌های دیگر آغاز شده است.
فرماندار اصفهان تصریح کرد: این مجموعه تلاش‌ها و اقدامات حاکی از آن است که شورای اسلامی شهر و شهرداری با روحیه انقلابی و تعامل با سایر بخش‌ها فعالیت‌های صادقانه وخالصانه‌ای را به آحاد مردم دارند، انتظار به حق این بوده که این مسیر خدمت با سرعت بیشتری پیش برود.
وی افزود: اگر امروز پروژه‌های شهری متعدد افتتاح می‌شود، نشان از همدلی، هم افزایی، هماهنگی و اراده قوی مدیریت شهری برای خدمت به مردم است.
احمدی با اشاره به اینکه در منطقه سه و محدوده آن بافت تاریخی و آثار و ابنیه میراثی فراوانی وجود دارد گفت: برای رفع مشکلات این منطقه و احیای این بافت، نیازمند هماهنگی و همراهی بین دستگاهی هستیم وامیدواریم که با تحقق این مهم ثمره آن را مردم بچشند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =