فرماندار اصفهان : اگر امروز پروژه‌های شهری متعدد افتتاح می‌شود، نشان از همدلی، هم افزایی، و اراده قوی مدیریت شهری برای خدمت به مردم است

فرماندار اصفهان در حاشیه افتتاح پروژه های منطقه سه شهرداری اصفهان با گرامیداشت آغاز هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: این روز با آغاز بهره برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری در منطقه سه و مشارکت دیگر مناطق و سازمان‌های شهرداری همراه بود که نوید روزهای خدمت بیشتر را می‌دهد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمد علی احمدی در حاشیه افتتاح پروژه های منطقه سه شهرداری اصفهان با گرامیداشت آغاز هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: این روز با آغاز بهره برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری در منطقه سه و مشارکت دیگر مناطق و سازمان‌های شهرداری همراه بود که نوید روزهای خدمت بیشتر را می‌دهد.
وی تاکید کرد: در آستانه آغاز دومین سال فعالیت دوره ششم مدیریت شهری، شاهدیم که پروژه‌ها به زمان بهره‌برداری و افتتاح رسیده است و همزمان عملیات اجرایی و عمرانی پروژه‌های دیگر آغاز شده است.
فرماندار اصفهان تصریح کرد: این مجموعه تلاش‌ها و اقدامات حاکی از آن است که شورای اسلامی شهر و شهرداری با روحیه انقلابی و تعامل با سایر بخش‌ها فعالیت‌های صادقانه وخالصانه‌ای را به آحاد مردم دارند، انتظار به حق این بوده که این مسیر خدمت با سرعت بیشتری پیش برود.
وی افزود: اگر امروز پروژه‌های شهری متعدد افتتاح می‌شود، نشان از همدلی، هم افزایی، هماهنگی و اراده قوی مدیریت شهری برای خدمت به مردم است.
احمدی با اشاره به اینکه در منطقه سه و محدوده آن بافت تاریخی و آثار و ابنیه میراثی فراوانی وجود دارد گفت: برای رفع مشکلات این منطقه و احیای این بافت، نیازمند هماهنگی و همراهی بین دستگاهی هستیم وامیدواریم که با تحقق این مهم ثمره آن را مردم بچشند.

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =