فرماندار اصفهان : اگر امروز پروژه‌های شهری متعدد افتتاح می‌شود، نشان از همدلی، هم افزایی، و اراده قوی مدیریت شهری برای خدمت به مردم است

فرماندار اصفهان در حاشیه افتتاح پروژه های منطقه سه شهرداری اصفهان با گرامیداشت آغاز هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: این روز با آغاز بهره برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری در منطقه سه و مشارکت دیگر مناطق و سازمان‌های شهرداری همراه بود که نوید روزهای خدمت بیشتر را می‌دهد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمد علی احمدی در حاشیه افتتاح پروژه های منطقه سه شهرداری اصفهان با گرامیداشت آغاز هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: این روز با آغاز بهره برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری در منطقه سه و مشارکت دیگر مناطق و سازمان‌های شهرداری همراه بود که نوید روزهای خدمت بیشتر را می‌دهد.
وی تاکید کرد: در آستانه آغاز دومین سال فعالیت دوره ششم مدیریت شهری، شاهدیم که پروژه‌ها به زمان بهره‌برداری و افتتاح رسیده است و همزمان عملیات اجرایی و عمرانی پروژه‌های دیگر آغاز شده است.
فرماندار اصفهان تصریح کرد: این مجموعه تلاش‌ها و اقدامات حاکی از آن است که شورای اسلامی شهر و شهرداری با روحیه انقلابی و تعامل با سایر بخش‌ها فعالیت‌های صادقانه وخالصانه‌ای را به آحاد مردم دارند، انتظار به حق این بوده که این مسیر خدمت با سرعت بیشتری پیش برود.
وی افزود: اگر امروز پروژه‌های شهری متعدد افتتاح می‌شود، نشان از همدلی، هم افزایی، هماهنگی و اراده قوی مدیریت شهری برای خدمت به مردم است.
احمدی با اشاره به اینکه در منطقه سه و محدوده آن بافت تاریخی و آثار و ابنیه میراثی فراوانی وجود دارد گفت: برای رفع مشکلات این منطقه و احیای این بافت، نیازمند هماهنگی و همراهی بین دستگاهی هستیم وامیدواریم که با تحقق این مهم ثمره آن را مردم بچشند.

مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =