فرماندار اصفهان: با همکاری نواحی ششگانه آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های متولی اقدامات مقتضی پیرامون سرویس دهی بهتر به دانش آموزان در سال تحصیلی جدید و کاهش حجم ترافیک صورت پذیرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: بزرگراه منتهی به فرودگاه شهید بهشتی به دلیل حجم تردد و سرعت بالا نقطه ایمنی برای پیاده روی اربعین نخواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان، تصریح کرد: بزرگراه منتهی به فرودگاه شهید بهشتی به دلیل حجم تردد و سرعت بالا نقطه ایمنی برای پیاده روی اربعین نخواهد بود و امسال راهپیمایی روز اربعین از تمام نقاط شهر به سمت گلستان شهدا برگزار خواهد شد. 

فرماندار اصفهان افزود: امامزاده شاه کرم صرفا محل برگزاری مراسم است که دستگاه های ذی ربط بایستی شرایط را برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم در این محل تسهیل کنند.

احمدی با اشاره به قرار داشتن در آستانه سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، اظهار داشت: تدابیر لازم پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به حمل و نقل عمومی در آغاز سال تحصیلی جدید اتخاذ گردد و شهرداری نسبت به ایمن سازی، نصب تابلو و تعیین مسیرها، اقدام نماید که این مهم نقش مؤثری در کاهش ترافیک دارد.

وی افزود: مدیران مدارس با واحد حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه خود مرتبط شوند و مسائل و مشکلات مربوط به این حوزه را با آنان در میان گذارند و پیگیر رفع آنها شوند.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان گروهی را تشکیل دهند و نسبت به تبادل اطلاعات با یکدیگر در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود اقدام نمایند.

احمدی افزود: با همکاری نواحی ششگانه آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های متولی اقدامات مقتضی پیرامون سرویس دهی بهتر به دانش آموزان در سال تحصیلی جدید و کاهش حجم ترافیک صورت پذیرد.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =