فرماندار اصفهان: با همکاری نواحی ششگانه آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های متولی اقدامات مقتضی پیرامون سرویس دهی بهتر به دانش آموزان در سال تحصیلی جدید و کاهش حجم ترافیک صورت پذیرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: بزرگراه منتهی به فرودگاه شهید بهشتی به دلیل حجم تردد و سرعت بالا نقطه ایمنی برای پیاده روی اربعین نخواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان، تصریح کرد: بزرگراه منتهی به فرودگاه شهید بهشتی به دلیل حجم تردد و سرعت بالا نقطه ایمنی برای پیاده روی اربعین نخواهد بود و امسال راهپیمایی روز اربعین از تمام نقاط شهر به سمت گلستان شهدا برگزار خواهد شد. 

فرماندار اصفهان افزود: امامزاده شاه کرم صرفا محل برگزاری مراسم است که دستگاه های ذی ربط بایستی شرایط را برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم در این محل تسهیل کنند.

احمدی با اشاره به قرار داشتن در آستانه سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، اظهار داشت: تدابیر لازم پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به حمل و نقل عمومی در آغاز سال تحصیلی جدید اتخاذ گردد و شهرداری نسبت به ایمن سازی، نصب تابلو و تعیین مسیرها، اقدام نماید که این مهم نقش مؤثری در کاهش ترافیک دارد.

وی افزود: مدیران مدارس با واحد حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه خود مرتبط شوند و مسائل و مشکلات مربوط به این حوزه را با آنان در میان گذارند و پیگیر رفع آنها شوند.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان گروهی را تشکیل دهند و نسبت به تبادل اطلاعات با یکدیگر در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود اقدام نمایند.

احمدی افزود: با همکاری نواحی ششگانه آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های متولی اقدامات مقتضی پیرامون سرویس دهی بهتر به دانش آموزان در سال تحصیلی جدید و کاهش حجم ترافیک صورت پذیرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

۶ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به عموم مسلمانان جهان بالاخص مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :