فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید به ابعاد مختلف دفاع مقدس توجه ویژه ای داشته باشیم

فرماندار اصفهان تأکید کرد: اطلاعات برنامه های مربوط به بزرگداشت هفته دفاع مقدس باید ثبت شود و دستگاه های مختلف در این خصوص مورد ارزیابی قرار گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان که پیرامون هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد، با تأکید بر اینکه ما باید به ابعاد مختلف دفاع مقدس بپردازیم، خاطرنشان کرد: اگر ما هر روز بخواهیم یادواره دفاع مقدس برگزار کنیم همچنان محور و سوژه جدید در باب بزرگداشت هفته دفاع مقدس وجود دارد که می توانیم به آنها بپردازیم.

فرماندار اصفهان افزود: توجه به ابعاد مختلف دفاع مقدس بسیار حائز اهمیت است و بزرگداشت هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت قهرمان ایران در دفاع از حریم این سرزمین است.

احمدی به تقارن هفته دفاع مقدس امسال با دهه سوم ماه صفر اشاره کرد و گفت: این تقارن فرصت مناسبی برای برگزاری برنامه های ویژه ایام پایانی ماه صفر با حضور هیئات مذهبی در هفته دفاع مقدس است که بایستی مورد توجه ویژه قرار دهیم.

وی بر لزوم محوریت مساجد و محله ها در بزرگداشت هفته دفاع مقدس تأکید کرد و افزود: هماهنگی با شهرداری ها و مراکز مردمی برای ترویج روحیه ایثارگری و شهادت و همچنین خاطره گویی برای بزرگداشت این هفته در مساجد و محله ها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است که بحمد ا… گام های مؤثری نیز در این راستا برداشته شده است که انشاء ا… با قوت ادامه می یابد.

فرماندار اصفهان بر اهمیت محوریت جوانان در بزرگداشت هفته دفاع مقدس نیز تأکید و تصریح کرد: باید در شهرها و روستاهای شهرستان به جوانان میدان بدهیم تا با افتخار در برگزاری برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس دخیل باشند.

احمدی تأکید کرد: هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم برای فراخوان عمومی، حمل و نقل مردم و گل باران گلزارهای شهدا در شهرها و روستاهای شهرستان انجام گردد.

وی افزود: دستگاه های ذی مدخل در خصوص گل باران یادمان ها و قبور شهدای گمنام توجه ویژه ای داشته باشند.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا باید در اولویت برنامه های گرامیداشت این هفته باشد و در این خصوص برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

احمدی بر لزوم پیش بینی برنامه های مناسب برای فضای مجازی تأکید و عنوان کرد: پویش و نصب تمثال شهدا باید مورد توجه ویژه همه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

وی تأکید کرد: اطلاعات برنامه های مربوط به بزرگداشت هفته دفاع مقدس باید ثبت شود و دستگاه های مختلف در این خصوص مورد ارزیابی قرار گیرند.

فرماندار اصفهان افزود: اقدامات لازم پیرامون شناسایی و معرفی الگوهای زن دفاع مقدس در اصفهان انجام گردد.

احمدی اذعان داشت: با همکاری و مشارکت دستگاه های مختلف هماهنگی و برنامه ریزی های لازم در خصوص برگزاری همایش پیشکسوتان دفاع مقدس، انتخاب، معرفی و تجلیل از آنها انجام شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باید اقدامات انتخابات مجلس شورای اسلامی را جمع بندی کنیم، نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت و تجربیات را در انتخابات پیش رو به کار ببندیم.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 11 =