فرماندار اصفهان : گرامیداشت هفته دولت، امسال متفاوت از سالهای گذشته برگزار میشود

همزمان با اولین روز از هفته دولت ، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در بازدید از کتابخانه ولیعصر ضمن دیدار و گفتگو با دست اندرکاران این کتابخانه از بخشهای مختلف آن بویژه بخش روشندلان بازدید کرد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، همزمان با اولین روز از هفته دولت ، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در بازدید از کتابخانه ولیعصر ضمن دیدار و گفتگو با دست اندرکاران این کتابخانه از بخشهای مختلف آن بویژه بخش روشندلان بازدید کرد.
فرماندار اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، گفت : جهت گیری دولت انقلابی سیزدهم که از جنس مردم است ،در راستای آرمانهای انقلاب و خدمت به مردم است.
احمدی با بیان اینکه گرامیداشت هفته دولت امسال متفاوت از سالهای گذشته برگزار میشود افزود:امسال در سطح شهرستان مدیران با حضور پررنگ خود در بین مردم، اهتمام ویژه ای برای رفع مشکلات مردم دارند و بیش از گذشته با الگو قرار دادن راه و منش شهیدان رجایی و باهنر برای خدمت به مردم اراده و تلاش دارند.
وی گفت : در اولین روز از هفته دولت توفیق حاصل شد تا در جمع دست اندرکاران این کتابخانه بویژه روشندلان فعال و تلاشگر این عرصه باشیم و امیدواریم این دیدارها منجر به حل مشکلات شود.
فرماندار اصفهان افزود : در این بازدید طرح های خوبی برای رفع مشکلات ارائه شد که انشااله با هماهنگی و هم افزایی دستگاههای متولی، شاهد زمینه سازی شکوفایی استعداد جوانان و روشندلان عزیز باشیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 7 =