معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان: دیدار و دلجویی از خانواده های معظم شهدا باید در اولویت برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های اجرایی بایستی علاوه بر تجلیل از خانواده های شهدای کارمند شاغل در دستگاه خود، از روایتگران دفاع مقدس نیز برای روایتگری دفاع مقدس برای کارمندان دستگاه خود دعوت کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (دوشنبه)، جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان پیرامون هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس با محوریت ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام صادق (ع) برگزار شد.

علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان در این جلسه، بر لزوم هرچه باشکوه برگزار کردن برنامه های هفته دفاع مقدس تأکید کرد و گفت: بایستی به طرق مختلف در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به نسل جدید بکوشیم.

قاسمی افزود: دیدار با خانواده های معظم شهدا و دلجویی از این عزیزان، از اهمیت والایی برخوردار است و باید در اولویت برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس قرار گیرد.

وی تأکید کرد: دستگاه های اجرایی بایستی علاوه بر تجلیل از خانواده های شهدای کارمند شاغل در دستگاه خود، از روایتگران دفاع مقدس نیز برای روایتگری دفاع مقدس برای کارمندان دستگاه خود دعوت کنند.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان افزود: دستگاه های متولی نسبت به احیای طرح «شهید آبروی محله است» اقدام نمایند.

وی عنوان کرد: کارگروه ها و کمیته های زیرمجموعه ستاد هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان تشکیل و گزارش برنامه ریزی های صورت گرفته در جلسه آتی ارائه گردد.

 

مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + بیست =