معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان بر لزوم تقویت بعد سلامت معنوی جامعه تأکید کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: بایستی اقدامات لازم در راستای تقویت بعد سلامت معنوی جامعه انجام گردد که این مهم خود می تواند بسترساز کاهش آسیب های اجتماعی باشد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان در جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت و زنان شهرستان، با اشاره به نقش کلیدی آموزش و پرورش در پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، اظهار داشت: آموزش و پرورش آماده هرگونه همکاری و پذیرای طرح های پیشگیری در زمینه رفتارهای پرخطر است و بحمد ا… اقدامات جهادی آموزش و پرورش در این خصوص، شایسته تقدیر است و این روند بایستی با جدیت ادامه یابد.

قاسمی افزود: سازمان های مردم نهاد دارای نقش برجسته ای در زمینه پیشگیری از بروز رفتارهای پرخطر هستند که باید به بهترین نحو از این ظرفیت خوب موجود بهره ببریم.

وی تصریح کرد: ارتباط واحد سلامت روان مراکز بهداشت با نواحی ششگانه آموزش و پرورش در راستای بررسی وضعیت روحی و روانی دانش آموزان و شناسایی مسائل و موانع احتمالی موجود و اقدام در راستای رفع آنها بسیار حائز اهمیت است.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان با تأکید بر لزوم جمع آوری، یکسان سازی و جامع بودن آمار در همه موضوعات، افزود: متأسفانه در خصوص رفتارهای پرخطر، آمار دقیقی در دست نیست که دستگاه های متولی باید نسبت به تهیه آمار و اطلاعات دقیق در این رابطه اقدام نمایند تا بتوانیم با همکاری بین دستگاهی در راستای رفع موانع موجود گام برداریم.

وی تأکید کرد: بایستی اقدامات لازم در راستای تقویت بعد سلامت معنوی جامعه انجام گردد که این مهم خود می تواند بسترساز کاهش آسیب های اجتماعی باشد.

 

مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − دو =