معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان بر لزوم همکاری و هم افزایی دستگاه های اجرایی در راستای ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری تأکید کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در دومین جلسه کارگروه ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری، با تأکید بر اینکه ما باید برای جلسات این کارگروه مکانیزم اولویت سنجی داشته باشیم، عنوان کرد: باتوجه محدودیت در تأمین عرصه و اخذ موافقت محیط زیست برای جا به جایی مشاغل و اصناف و اهمیت موضوع آلایندگی و ایمنی، کمیته ای متشکل از اداره صنعت، معدن و تجارت، محیط زیست، شهرداری و نماینده فرمانداری تشکیل و تصمیمات مقتضی پیرامون ۲۵ رسته شغلی که مأموریت اولیه این کارگروه است، اتخاذ گردد و براساس بررسی درخواست های رسیده، میزان آلایندگی مشاغل و اصناف، گزارشی از برنامه اولویت بندی آنها برای انجام نحوه انتقال و جا به جایی آنها در جلسه آتی کارگروه ارائه گردد.

تأملی افزود: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

وی تأکید کرد: شهرداری و سازمان میادین به شهرداری های مناطق ۱۵گانه اصفهان ابلاغ کند که در خصوص بافت های ناهمگون صنفی مداخله اولیه و سریعی داشته باشند و بخشداری مرکزی نیز موضوع را در خارج از حریم شهرها پیگیری و نسبت به توفق ساخت و سازهای ناهمگون و غیرمجاز اقدام نماید.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان بر اهمیت برگزاری مستمر جلسات این کارگروه تأکید کرد.

 

مطالب مشابه

ایمن سازی محور قلعه شور، تشریح نحوه عملکرد سامانه سرای ۱۰ شهرداری اصفهان و معافیت عوارض ساخت و ساز گلخانه ها در منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان، ازجمله موضوعاتی بود که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و دستگاه های مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ آذر ۱۴۰۱

اطلاعات مربوط به پروژه های در دست اجرا و اجرا شده شهرستان با حضور تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و دستگاه های ذی ربط بررسی شد.

۶ آذر ۱۴۰۱

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی تأکید کرد.

۲۲ آبان ۱۴۰۱

دومین جلسه کارگروه ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری به ریاست تأمیلی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :