معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان بر لزوم همکاری و هم افزایی دستگاه های اجرایی در راستای ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری تأکید کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در دومین جلسه کارگروه ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری، با تأکید بر اینکه ما باید برای جلسات این کارگروه مکانیزم اولویت سنجی داشته باشیم، عنوان کرد: باتوجه محدودیت در تأمین عرصه و اخذ موافقت محیط زیست برای جا به جایی مشاغل و اصناف و اهمیت موضوع آلایندگی و ایمنی، کمیته ای متشکل از اداره صنعت، معدن و تجارت، محیط زیست، شهرداری و نماینده فرمانداری تشکیل و تصمیمات مقتضی پیرامون ۲۵ رسته شغلی که مأموریت اولیه این کارگروه است، اتخاذ گردد و براساس بررسی درخواست های رسیده، میزان آلایندگی مشاغل و اصناف، گزارشی از برنامه اولویت بندی آنها برای انجام نحوه انتقال و جا به جایی آنها در جلسه آتی کارگروه ارائه گردد.

تأملی افزود: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

وی تأکید کرد: شهرداری و سازمان میادین به شهرداری های مناطق ۱۵گانه اصفهان ابلاغ کند که در خصوص بافت های ناهمگون صنفی مداخله اولیه و سریعی داشته باشند و بخشداری مرکزی نیز موضوع را در خارج از حریم شهرها پیگیری و نسبت به توفق ساخت و سازهای ناهمگون و غیرمجاز اقدام نماید.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان بر اهمیت برگزاری مستمر جلسات این کارگروه تأکید کرد.

 

مطالب مشابه

شرکت آذر تاب جی در زمینه تولید رادیاتور پنلی و همچنین پکیج با حدود ۱۳۷ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت سپاهان بهبود پارسا در زمینه تولید باند، گاز و سایر اقلام پزشکی با بیش از ۱۰۰ نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت صنایع نساجی مجیر اسپادانا از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید پارچه های صنعتی ضد آب با برند ساتکس با بیش از ۲۱۰ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از کارخانه تولید و تکمیل انواع فرش ماشینی شیخ صفی بازدید کرد.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =