معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان بر لزوم فرهنگ سازی پیرامون اهمیت مناسب سازی اماکن و معابر برای معلولین تأکید کرد

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان، اظهار داشت: انشاء ا… بتوانیم در مسیر اجرای قانون و مأموریت هایی که به موجب تصویب قوانین برعهده این کمیته در جهت احیای حقوق جامعه معلولین شهرستان گذاشته شده است، حرکت کنیم.

تأملی بر لزوم فرهنگ سازی پیرامون مناسب سازی اماکن و معابر برای معلولین تأکید کرد و افزود: بایستی مکرر دستگاه های اجرایی را متعهد به انجام مناسب سازی کنیم.

وی تأکید کرد: جمع بندی و احصاء گزارش فعالیت ها و اقدامات انجام شده توسط دستگاه های مختلف در زمینه مناسب سازی اماکن و معابر باید در کمیته مناسب سازی شهرستان پس از پیگیری دستگاه های متولی در امر مناسب سازی، انجام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان افزود: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

تأملی ابراز امیدواری کرد: انشاء ا… با همکاری و همراهی خوب دستگاه ها بتوانیم در مسیر مناسب سازی اماکن و معابر شهرستان گام های مؤثری برداریم.

 

مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفده =