معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان بر لزوم فرهنگ سازی پیرامون اهمیت مناسب سازی اماکن و معابر برای معلولین تأکید کرد

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان، اظهار داشت: انشاء ا… بتوانیم در مسیر اجرای قانون و مأموریت هایی که به موجب تصویب قوانین برعهده این کمیته در جهت احیای حقوق جامعه معلولین شهرستان گذاشته شده است، حرکت کنیم.

تأملی بر لزوم فرهنگ سازی پیرامون مناسب سازی اماکن و معابر برای معلولین تأکید کرد و افزود: بایستی مکرر دستگاه های اجرایی را متعهد به انجام مناسب سازی کنیم.

وی تأکید کرد: جمع بندی و احصاء گزارش فعالیت ها و اقدامات انجام شده توسط دستگاه های مختلف در زمینه مناسب سازی اماکن و معابر باید در کمیته مناسب سازی شهرستان پس از پیگیری دستگاه های متولی در امر مناسب سازی، انجام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان افزود: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

تأملی ابراز امیدواری کرد: انشاء ا… با همکاری و همراهی خوب دستگاه ها بتوانیم در مسیر مناسب سازی اماکن و معابر شهرستان گام های مؤثری برداریم.

 

مطالب مشابه

ایمن سازی محور قلعه شور، تشریح نحوه عملکرد سامانه سرای ۱۰ شهرداری اصفهان و معافیت عوارض ساخت و ساز گلخانه ها در منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان، ازجمله موضوعاتی بود که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و دستگاه های مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ آذر ۱۴۰۱

اطلاعات مربوط به پروژه های در دست اجرا و اجرا شده شهرستان با حضور تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و دستگاه های ذی ربط بررسی شد.

۶ آذر ۱۴۰۱

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی تأکید کرد.

۲۲ آبان ۱۴۰۱

دومین جلسه کارگروه ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری به ریاست تأمیلی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :