معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان: همه متولیان و مدیران دستگاه های اجرایی بایستی به موضوع توسعه پایدار متعهد باشند

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان، اظهار داشت: بسیاری از معضلات در بخش های مختلف ناشی از عدم وجود ضوابط و مقررات مورد نیاز، سهل انگاری دستگاه ها در کنترل فعالیت ها و عدم تطبیق دستورالعمل ها و ضوابط با فعالیت های در حال انجام و همچنین بی تفاوتی نسبت به سرنوشت کار است.

وی با اشاره به اهمیت شرایط خوب شهرستان در زمینه تولیدات کشاورزی، تأکید کرد: همه متولیان و مدیران دستگاه های اجرایی باید به موضوع توسعه پایدار متعهد و به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

تأملی با بیان اینکه اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست، افزود: آگاهی بخشی و تعامل با ذی نفعان اعم از دستگاه های متولی و یا بهره برداران، در خصوص رعایت قوانین و ضوابط بسیار حائز اهمیت بوده هرچند نگاه و برخورد ما با عموم مردم بایستی مشفقانه و در جهت بهبود فعالیت ها و تولیدات آنان باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان بر لزوم برگزاری مستمر جلسات این کارگروه و اهمیت آن تأکید کرد.

 

مطالب مشابه

ایمن سازی محور قلعه شور، تشریح نحوه عملکرد سامانه سرای ۱۰ شهرداری اصفهان و معافیت عوارض ساخت و ساز گلخانه ها در منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان، ازجمله موضوعاتی بود که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و دستگاه های مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ آذر ۱۴۰۱

اطلاعات مربوط به پروژه های در دست اجرا و اجرا شده شهرستان با حضور تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و دستگاه های ذی ربط بررسی شد.

۶ آذر ۱۴۰۱

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی تأکید کرد.

۲۲ آبان ۱۴۰۱

دومین جلسه کارگروه ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری به ریاست تأمیلی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :