معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان: همه متولیان و مدیران دستگاه های اجرایی بایستی به موضوع توسعه پایدار متعهد باشند

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حمیدرضا تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان، اظهار داشت: بسیاری از معضلات در بخش های مختلف ناشی از عدم وجود ضوابط و مقررات مورد نیاز، سهل انگاری دستگاه ها در کنترل فعالیت ها و عدم تطبیق دستورالعمل ها و ضوابط با فعالیت های در حال انجام و همچنین بی تفاوتی نسبت به سرنوشت کار است.

وی با اشاره به اهمیت شرایط خوب شهرستان در زمینه تولیدات کشاورزی، تأکید کرد: همه متولیان و مدیران دستگاه های اجرایی باید به موضوع توسعه پایدار متعهد و به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

تأملی با بیان اینکه اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست، افزود: آگاهی بخشی و تعامل با ذی نفعان اعم از دستگاه های متولی و یا بهره برداران، در خصوص رعایت قوانین و ضوابط بسیار حائز اهمیت بوده هرچند نگاه و برخورد ما با عموم مردم بایستی مشفقانه و در جهت بهبود فعالیت ها و تولیدات آنان باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان بر لزوم برگزاری مستمر جلسات این کارگروه و اهمیت آن تأکید کرد.

 

مطالب مشابه

شرکت آذر تاب جی در زمینه تولید رادیاتور پنلی و همچنین پکیج با حدود ۱۳۷ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت سپاهان بهبود پارسا در زمینه تولید باند، گاز و سایر اقلام پزشکی با بیش از ۱۰۰ نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت صنایع نساجی مجیر اسپادانا از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید پارچه های صنعتی ضد آب با برند ساتکس با بیش از ۲۱۰ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از کارخانه تولید و تکمیل انواع فرش ماشینی شیخ صفی بازدید کرد.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =