آیین بزرگداشت روز ناشنوایان و نابینایان با حضور فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استان و شهرستان برگزار شد

فرماندار اصفهان  اظهار داشت: انشاء ا… با بهره گیری از ساز و کارهای قانونی و ظرفیت های خوب موجود، بتوانیم خادمین خوبی برای معلولین جامعه باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، آیین بزرگداشت روز ناشنوایان و نابینایان با حضور فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استان و شهرستان برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این آیین،  اظهار داشت: انشاء ا… با بهره گیری از ساز و کارهای قانونی و ظرفیت های خوب موجود، بتوانیم خادمین خوبی برای معلولین جامعه باشیم.

وی افزود: در بازدید انجام شده از مرکز ناشنوایان، آثار و تولیدات خوبی را از این عزیزان مشاهده کردیم که این مهم بیانگر این است که این افراد نه تنها ناتوان نیستند بلکه از ظرفیت خوب آنها می توانیم استفاده کنیم و الگویی برای دیگران هستند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =