آیین بزرگداشت روز ناشنوایان و نابینایان با حضور فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استان و شهرستان برگزار شد

فرماندار اصفهان  اظهار داشت: انشاء ا… با بهره گیری از ساز و کارهای قانونی و ظرفیت های خوب موجود، بتوانیم خادمین خوبی برای معلولین جامعه باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، آیین بزرگداشت روز ناشنوایان و نابینایان با حضور فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استان و شهرستان برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این آیین،  اظهار داشت: انشاء ا… با بهره گیری از ساز و کارهای قانونی و ظرفیت های خوب موجود، بتوانیم خادمین خوبی برای معلولین جامعه باشیم.

وی افزود: در بازدید انجام شده از مرکز ناشنوایان، آثار و تولیدات خوبی را از این عزیزان مشاهده کردیم که این مهم بیانگر این است که این افراد نه تنها ناتوان نیستند بلکه از ظرفیت خوب آنها می توانیم استفاده کنیم و الگویی برای دیگران هستند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =