فرماندار اصفهان: اصلاح الگوی کشت موجود مبتنی بر محدودیت های کمی و کیفی منابع آب شهرستان بسیار حائز اهمیت است.

فرماندار اصفهان اهمیت بخش کشاورزی و اینکه اصفهان قطب کشاورزی کشور است را ازجمله اهداف بازدید از مجموعه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برشمرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان از مجموعه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان به منظور بررسی الگوی برنامه ریزی راهبردی مدیریت جهاد کشاورزی در راستای توسعه پایدار کشاورزی، بازدید و با مسئولین و تعدادی از مددکاران و کشاورزان پیشروی شهرستان از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با حضور فرماندار اصفهان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، برگزار شد، مسائل کلی بخش کشاورزی و اولویت کاری جهاد کشاورزی به منظور ارتقائ جایگاه بخش کشاورزی در شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

احمدی در این دیدار، اهمیت بخش کشاورزی و اینکه اصفهان قطب کشاورزی در کشور است را ازجمله اهداف این بازدید برشمرد و گفت: تعیین راهبردهای مشخص برای مدیریت و احیای بخش کشاورزی و عوامل مؤثر بر آنها و پیگیری از طریق مشارکت ذی نفعان، نمایندگان مجلس و دستگاه های ذی ربط، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: برگزاری جلسات ماهیانه و مستمر در حوزه آب و کشاورزی و تعیین راهبردهای مزبور در راستای توسعه پایدار کشاورزی را بایستی در اولویت قرار دهیم.

احمدی خاطرنشان کرد: با تکیه بر قوانین، بایستی از فعالیت سوداگران در تغییر کاربری ها جلوگیری کنیم.

وی افزود: اصلاح الگوی کشت موجود مبتنی بر محدودیت های کمی و کیفی منابع آب شهرستان بسیار حائز اهمیت است و باید اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 5 =