فرماندار اصفهان: اصلاح الگوی کشت موجود مبتنی بر محدودیت های کمی و کیفی منابع آب شهرستان بسیار حائز اهمیت است.

فرماندار اصفهان اهمیت بخش کشاورزی و اینکه اصفهان قطب کشاورزی کشور است را ازجمله اهداف بازدید از مجموعه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برشمرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان از مجموعه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان به منظور بررسی الگوی برنامه ریزی راهبردی مدیریت جهاد کشاورزی در راستای توسعه پایدار کشاورزی، بازدید و با مسئولین و تعدادی از مددکاران و کشاورزان پیشروی شهرستان از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با حضور فرماندار اصفهان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، برگزار شد، مسائل کلی بخش کشاورزی و اولویت کاری جهاد کشاورزی به منظور ارتقائ جایگاه بخش کشاورزی در شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

احمدی در این دیدار، اهمیت بخش کشاورزی و اینکه اصفهان قطب کشاورزی در کشور است را ازجمله اهداف این بازدید برشمرد و گفت: تعیین راهبردهای مشخص برای مدیریت و احیای بخش کشاورزی و عوامل مؤثر بر آنها و پیگیری از طریق مشارکت ذی نفعان، نمایندگان مجلس و دستگاه های ذی ربط، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: برگزاری جلسات ماهیانه و مستمر در حوزه آب و کشاورزی و تعیین راهبردهای مزبور در راستای توسعه پایدار کشاورزی را بایستی در اولویت قرار دهیم.

احمدی خاطرنشان کرد: با تکیه بر قوانین، بایستی از فعالیت سوداگران در تغییر کاربری ها جلوگیری کنیم.

وی افزود: اصلاح الگوی کشت موجود مبتنی بر محدودیت های کمی و کیفی منابع آب شهرستان بسیار حائز اهمیت است و باید اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − یک =