فرماندار اصفهان بر اهمیت برگزاری یادواره های شهدا تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی و مشارکت مردم بایستی یادواره هایی مؤثر، کم هزینه، پررونق و مستمر برگزار کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در همایش بسیجیان منطقه براآن شمالی، خاطرنشان کرد: حرکت انقلاب اسلامی به برکت هدایت های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حرکتی روشن، پابرجا و مستمر بوده است.

فرماندار اصفهان افزود: در سال های گذشته، رشد حرکت انقلاب و توجه به آرمان های انقلاب در منطقه کاهش نیافته است و موفقیت های جمهوری اسلامی و پیروزی مقاومت در منطقه بیانگر این است که قدرت نرم جمهوری اسلامی رو به افزایش بوده و موفقیت ها کاملا روشن و مشهود است.

احمدی با اشاره به مشهود بودن ضعف دشمنان در منطقه، عنوان کرد: بودجه تعیین شده برای سرویس های اطلاعاتی دشمن در منطقه برای نفوذ، توطئه و ایجاد نا امنی بیش از بودجه کل کشور ایران بوده است که بحمد ا… با تدابیر خوب انجام شده با شکست مواجه شده اند.

وی تصریح کرد: بی اثر کردن تحریم ها، تقویت زیرساخت های مختلف، مبارزه با فساد، تقویت پیمان های بین المللی و غیره، ازجمله اقدامات مثبتی است که دولت انقلابی سیزدهم در دستور کار دارد و انشاء ا… با وحدت و انسجام بین بخشی و همراهی خوب مردم شاهد تحولات چشمگیری در کشور باشیم.

فرماندار اصفهان افزود: باتوجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مطالبات بحق آنان، ما بایستی در راستای رفع این مشکلات با تمام توان و به صورت شبانه روزی گام برداریم.

احمدی تأکید کرد: جهاد تبیین و اجرای قانون افزایش جمعیت، ازجمله موضوعاتی است که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مکرر بر آنها تأکید داشته اند و ما موظفیم در راستای منویات ایشان اقدام نماییم.

وی با تأکید بر اهمیت برگزاری یادواره شهدا، اظهار داشت: انقلاب ما به برکت خون شهدای عالیقدر بیمه شده است از این رو یادواره ها باید با قوت برگزار گردد.

فرماندار اصفهان افزود: با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی و مشارکت مردم بایستی یادواره هایی مؤثر، کم هزینه، پررونق و مستمر برگزار کنیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =