فرماندار اصفهان بر لزوم اجتناب از آبیاری غرقابی تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: قوانینی در راستای مدیریت صحیح منابع زیرزمینی آب وجود دارد که همگان باید خود را ملزم به رعایت این قوانین بدانیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان، با تأکید بر لزوم اجتناب از آبیاری غرقابی، عنوان کرد: همه دستگاه های ذی ربط بایستی دغدغه از دست دادن سرمایه ارزشمند (آب) را داشته باشند؛ چراکه عدم مدیریت صحیح منابع زیرزمینی آب ظلم بهخود، کشاورزان، آیندگان و طبیعت است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: قوانینی در راستای مدیریت صحیح منابع زیرزمینی آب وجود دارد که همگان باید خود را ملزم به رعایت این قوانین بدانیم.

احمدی افزود: دستگاه های ذی ربط نسبت به تعیین اولویت ها و مصادیق مربوط به چاه های غیرمجاز اقدام نمایند و انجمن صنفی کشاورزان نیز حمایت های لازم را انجام دهد.

وی اظهار داشت: موضوع تخصیص انشعاب برق برای استخرهای ذخیره آب در کارگروه استانی ماده ۱۱ استان مطرح و پیگیری گردد تا راهکارهای اجرایی و فرآیند قانونی آن مشخص شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شش =