فرماندار اصفهان بر لزوم اجتناب از آبیاری غرقابی تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: قوانینی در راستای مدیریت صحیح منابع زیرزمینی آب وجود دارد که همگان باید خود را ملزم به رعایت این قوانین بدانیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان، با تأکید بر لزوم اجتناب از آبیاری غرقابی، عنوان کرد: همه دستگاه های ذی ربط بایستی دغدغه از دست دادن سرمایه ارزشمند (آب) را داشته باشند؛ چراکه عدم مدیریت صحیح منابع زیرزمینی آب ظلم بهخود، کشاورزان، آیندگان و طبیعت است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: قوانینی در راستای مدیریت صحیح منابع زیرزمینی آب وجود دارد که همگان باید خود را ملزم به رعایت این قوانین بدانیم.

احمدی افزود: دستگاه های ذی ربط نسبت به تعیین اولویت ها و مصادیق مربوط به چاه های غیرمجاز اقدام نمایند و انجمن صنفی کشاورزان نیز حمایت های لازم را انجام دهد.

وی اظهار داشت: موضوع تخصیص انشعاب برق برای استخرهای ذخیره آب در کارگروه استانی ماده ۱۱ استان مطرح و پیگیری گردد تا راهکارهای اجرایی و فرآیند قانونی آن مشخص شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =