فرماندار اصفهان بر لزوم کارآمدی و کاربردی کردن جلسات شورای آموزش و پرورش تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر توجه به زیرساخت های عمرانی-اجرایی در شورای آموزش و پرورش، بایستی به زیرساخت های فرهنگی، تربیتی، آموزشی و پرورشی نیز توجه ویژه ای شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با تأکید بر لزوم کارآمدی و کاربردی کردن جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان، خاطرنشان کرد: توجه به موضوعات محتوایی در شورای آموزش و پرورش از اهمیت والایی برخوردار است و این شورا که منتخب مدیران دستگاه های اجرایی و انجمن اولیا و مربیان است بایستی در انجام رسالت بزرگ آموزش و پرورش مشارکت و همکاری نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: علاوه بر توجه به زیرساخت های عمرانی-اجرایی در شورای آموزش و پرورش، بایستی به زیرساخت های فرهنگی، تربیتی، آموزشی و پرورشی نیز توجه ویژه ای شود.

احمدی تأکید کرد:  ما باید به آموزش و پرورش توجه و کمک کنیم و شرایط امروز ما فرصت مغتنمی برای نگاه مشترک و ویژه به آموزش و پرورش است.

وی عنوان کرد: دستور کارهای شورای آموزش و پرورش بایستی مشخص و ضرورت های این شورا به مشورت گذاشته شود و صرفا به امور اجرایی جاری پرداخته نشود.

احمدی افزود: کارشناسان و مشاورین نیروی انتظامی در مدارس دعوت شوند و چهره پر از عطوفت و محبت آنان برای دانش آموزان تبیین گردد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: قطعا یکی از مؤلفه های تأثیرگذار در تأمین خودرو برای سرویس مدارس دانش آموزان، قیمت است که کمیته ای متشکل از تاکسی رانی، اتوبوس رانی و آموزش و پرورش با همکاری انجمن اولیا و مربیان در هر مدرسه مشوق هایی را در این خصوص در نظر بگیرند.

وی بر اهمیت توجه به بهداشت و آموزش های لازم در این خصوص تأکید کرد و گفت: حتی الامکان رابطین بهداشت در مدارس حضور یابند و علاوه بر توجیه مدیران و معلمان، اطلاع رسانی لازم نیز در این خصوص صورت پذیرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =