فرماندار اصفهان بر لزوم کارآمدی و کاربردی کردن جلسات شورای آموزش و پرورش تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر توجه به زیرساخت های عمرانی-اجرایی در شورای آموزش و پرورش، بایستی به زیرساخت های فرهنگی، تربیتی، آموزشی و پرورشی نیز توجه ویژه ای شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با تأکید بر لزوم کارآمدی و کاربردی کردن جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان، خاطرنشان کرد: توجه به موضوعات محتوایی در شورای آموزش و پرورش از اهمیت والایی برخوردار است و این شورا که منتخب مدیران دستگاه های اجرایی و انجمن اولیا و مربیان است بایستی در انجام رسالت بزرگ آموزش و پرورش مشارکت و همکاری نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: علاوه بر توجه به زیرساخت های عمرانی-اجرایی در شورای آموزش و پرورش، بایستی به زیرساخت های فرهنگی، تربیتی، آموزشی و پرورشی نیز توجه ویژه ای شود.

احمدی تأکید کرد:  ما باید به آموزش و پرورش توجه و کمک کنیم و شرایط امروز ما فرصت مغتنمی برای نگاه مشترک و ویژه به آموزش و پرورش است.

وی عنوان کرد: دستور کارهای شورای آموزش و پرورش بایستی مشخص و ضرورت های این شورا به مشورت گذاشته شود و صرفا به امور اجرایی جاری پرداخته نشود.

احمدی افزود: کارشناسان و مشاورین نیروی انتظامی در مدارس دعوت شوند و چهره پر از عطوفت و محبت آنان برای دانش آموزان تبیین گردد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: قطعا یکی از مؤلفه های تأثیرگذار در تأمین خودرو برای سرویس مدارس دانش آموزان، قیمت است که کمیته ای متشکل از تاکسی رانی، اتوبوس رانی و آموزش و پرورش با همکاری انجمن اولیا و مربیان در هر مدرسه مشوق هایی را در این خصوص در نظر بگیرند.

وی بر اهمیت توجه به بهداشت و آموزش های لازم در این خصوص تأکید کرد و گفت: حتی الامکان رابطین بهداشت در مدارس حضور یابند و علاوه بر توجیه مدیران و معلمان، اطلاع رسانی لازم نیز در این خصوص صورت پذیرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =