با حضور فرماندار اصفهان ، ساختمان مدارس خیرساز منصف و زنده یاد جورابچیان وسالن ورزشی حاجیه خانم میرفندرسکی افتتاح شد

با حضور فرماندار اصفهان ، ساختمان مدارس خیرساز منصف و زنده یاد جورابچیان وسالن ورزشی حاجیه خانم میرفندرسکی افتتاح شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، با حضور فرماندار اصفهان ، مدیرکل آموزش و پرورش ، مدیر کل نوسازی مدارس استان و جمعی از مدیران شهرستان ،ساختمان مدرسه ۹کلاسه خیرساز حاج محمد رحیم منصف،سالن ورزشی و نمازخانه حاجیه خانم طیبه میرفندرسکی و مدرسه ۹ کلاسه زنده یاد فاطمه جورابچیان در ناحیه ۴ ، افتتاح و به بهره برداری رسید.
محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش و مشارکت خیرین مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی گفت: مشارکت در مدرسه سازی از ماندگارترین کارهای نیک است.
وی افزود: خیرین با هزینه کردن سرمایه ی خود درمسیر تعلیم و تربیت نسل آینده کشور ، نقش بزرگی در توسعه و شکوفایی دانش آموزان امروز و ترسیم آینده ای روشن برای جوانان این مرز و بوم ایفا می کنند که شایسته تقدیر و تجلیل اند.
فرماندار اصفهان با تشریح وضعیت فضاهای آموزشی شهرستان ، اظهار داشت : الحمدالله با حضور و مشارکت خیرین عزیز مدرسه ساز شاهد اتفاقات چشمگیری در توسعه فضاهای آموزشی هستیم که امیدواریم این روند همچنان پرقوت از قبل ادامه داشته باشد.

مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سه =