فرماندار اصفهان: تبعیت از فرامین ولایت فقیه، رمز پیروزی انقلاب و تداوم آن است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: آنچه که امروز نجات دهنده کشور است، عدم توجه به سخنان پوچ بیگانگان است و اینکه تنها با همدلی دانش آموزان و جوانان و توجه به سخنان رهبر فرزانه انقلاب که همانا استقلال، آزادی و حفظ تمامیت ارضی کشور را خواستارند و پاسخ منفی دادن به خواسته های دشمنان، می توانیم از کشورمان حفاظت و صیانت نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت ۲۵ آبان سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (چهارشنبه) در دبیرستان پسرانه هاتف واقع در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان حضور یافت و در مراسم گرامیداشت ۲۵ آبان در این مدرسه که خود، شهدای والامقام بسیاری را تقدیم نظام و انقلاب کرده، شرکت کرد.

فرماندار اصفهان  در حاشیه یادواره شهدا ، با حضور در کلاس درس و درجمع دانش آموزان، خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) که عزت و آزادی حقیقی برای این کشور می خواستند، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و دوران ذلت بار ستمشاهی به پایان رسید.

احمدی افزود: در دوران دفاع مقدس، دانش آموزان این مدرسه با توجه به فرمایشات امام راحل (ره) برای حفظ کشور و مرزهای آن در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند و تعدادی از آنها به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی عنوان کرد: گفتمان دانش آموزان در دوران قبل از انقلاب، تبعیت از فرامین امام راحل (ره) با هدف حفظ استقلال و اقتدار کشور بود و بعد از انقلاب نیز برای حفظ مرزهای کشور در خط مقدم جبهه حاضر شدند.

فرماندار اصفهان در ادامه گفت: آنچه که امروز نجات دهنده کشور است، عدم توجه به سخنان پوچ بیگانگان است و اینکه تنها با همدلی دانش آموزان و جوانان و توجه به سخنان رهبر فرزانه انقلاب که همانا استقلال، آزادی و حفظ تمامیت ارضی کشور را خواستارند و پاسخ منفی دادن به خواسته های دشمنان، می توانیم از کشورمان حفاظت و صیانت نماییم.

احمدی افزود: دانش آموزان در همه مقاطع، پاسخ دندان شکن به دشمنان داده اند و همچنان راه نورانی شهدا را در پیش گرفته اند که این راه سعادت ، عزت ،افتخار و پایداری است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =