فرماندار اصفهان: تبعیت از فرامین ولایت فقیه، رمز پیروزی انقلاب و تداوم آن است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: آنچه که امروز نجات دهنده کشور است، عدم توجه به سخنان پوچ بیگانگان است و اینکه تنها با همدلی دانش آموزان و جوانان و توجه به سخنان رهبر فرزانه انقلاب که همانا استقلال، آزادی و حفظ تمامیت ارضی کشور را خواستارند و پاسخ منفی دادن به خواسته های دشمنان، می توانیم از کشورمان حفاظت و صیانت نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت ۲۵ آبان سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (چهارشنبه) در دبیرستان پسرانه هاتف واقع در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان حضور یافت و در مراسم گرامیداشت ۲۵ آبان در این مدرسه که خود، شهدای والامقام بسیاری را تقدیم نظام و انقلاب کرده، شرکت کرد.

فرماندار اصفهان  در حاشیه یادواره شهدا ، با حضور در کلاس درس و درجمع دانش آموزان، خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) که عزت و آزادی حقیقی برای این کشور می خواستند، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و دوران ذلت بار ستمشاهی به پایان رسید.

احمدی افزود: در دوران دفاع مقدس، دانش آموزان این مدرسه با توجه به فرمایشات امام راحل (ره) برای حفظ کشور و مرزهای آن در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند و تعدادی از آنها به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی عنوان کرد: گفتمان دانش آموزان در دوران قبل از انقلاب، تبعیت از فرامین امام راحل (ره) با هدف حفظ استقلال و اقتدار کشور بود و بعد از انقلاب نیز برای حفظ مرزهای کشور در خط مقدم جبهه حاضر شدند.

فرماندار اصفهان در ادامه گفت: آنچه که امروز نجات دهنده کشور است، عدم توجه به سخنان پوچ بیگانگان است و اینکه تنها با همدلی دانش آموزان و جوانان و توجه به سخنان رهبر فرزانه انقلاب که همانا استقلال، آزادی و حفظ تمامیت ارضی کشور را خواستارند و پاسخ منفی دادن به خواسته های دشمنان، می توانیم از کشورمان حفاظت و صیانت نماییم.

احمدی افزود: دانش آموزان در همه مقاطع، پاسخ دندان شکن به دشمنان داده اند و همچنان راه نورانی شهدا را در پیش گرفته اند که این راه سعادت ، عزت ،افتخار و پایداری است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دو =