فرماندار اصفهان: تبعیت از فرامین ولایت فقیه، رمز پیروزی انقلاب و تداوم آن است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: آنچه که امروز نجات دهنده کشور است، عدم توجه به سخنان پوچ بیگانگان است و اینکه تنها با همدلی دانش آموزان و جوانان و توجه به سخنان رهبر فرزانه انقلاب که همانا استقلال، آزادی و حفظ تمامیت ارضی کشور را خواستارند و پاسخ منفی دادن به خواسته های دشمنان، می توانیم از کشورمان حفاظت و صیانت نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت ۲۵ آبان سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (چهارشنبه) در دبیرستان پسرانه هاتف واقع در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان حضور یافت و در مراسم گرامیداشت ۲۵ آبان در این مدرسه که خود، شهدای والامقام بسیاری را تقدیم نظام و انقلاب کرده، شرکت کرد.

فرماندار اصفهان  در حاشیه یادواره شهدا ، با حضور در کلاس درس و درجمع دانش آموزان، خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) که عزت و آزادی حقیقی برای این کشور می خواستند، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و دوران ذلت بار ستمشاهی به پایان رسید.

احمدی افزود: در دوران دفاع مقدس، دانش آموزان این مدرسه با توجه به فرمایشات امام راحل (ره) برای حفظ کشور و مرزهای آن در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند و تعدادی از آنها به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی عنوان کرد: گفتمان دانش آموزان در دوران قبل از انقلاب، تبعیت از فرامین امام راحل (ره) با هدف حفظ استقلال و اقتدار کشور بود و بعد از انقلاب نیز برای حفظ مرزهای کشور در خط مقدم جبهه حاضر شدند.

فرماندار اصفهان در ادامه گفت: آنچه که امروز نجات دهنده کشور است، عدم توجه به سخنان پوچ بیگانگان است و اینکه تنها با همدلی دانش آموزان و جوانان و توجه به سخنان رهبر فرزانه انقلاب که همانا استقلال، آزادی و حفظ تمامیت ارضی کشور را خواستارند و پاسخ منفی دادن به خواسته های دشمنان، می توانیم از کشورمان حفاظت و صیانت نماییم.

احمدی افزود: دانش آموزان در همه مقاطع، پاسخ دندان شکن به دشمنان داده اند و همچنان راه نورانی شهدا را در پیش گرفته اند که این راه سعادت ، عزت ،افتخار و پایداری است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + نوزده =