فرماندار اصفهان بر اهمیت بزرگداشت شهدای والامقام تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تعیین ساختارها بالاخص ساختارهای مردمی و محلی نقش مهمی در سیاستگذاری برای برگزاری کنگره شهدا دارد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هماهنگی کنگره شهدای شهرستان، با اشاره به اهمیت بزرگداشت شهدای والامقام، اظهار داشت: یکی از ابعاد مهم جهاد تبیین، تبیین شهدای عالیقدر است و لازمه آن شناخت مسیر و راه شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید است.

فرماندار اصفهان افزود: ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و همه شهدا در وصیت نامه خود بر پیروی از امام راحل (ره) و مقام عظمای ولایت تأکید بسیاری کرده اند.

احمدی بر لزوم هدفگذاری و سیاستگذاری برای بزرگداشت شهدا، تأکید کرد و گفت: تحول و استمرار در برنامه ها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بر این اساس بایستی سیاستگذاری نماییم که این مهم مستلزم ساختارهای لازم است.

وی افزود: تعیین ساختارها بالاخص ساختارهای مردمی و محلی نقش مهمی در سیاستگذاری برای برگزاری کنگره شهدا دارد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ما نیاز به اطلاعات و سوژه های دقیق و درست داریم، تصریح کرد: بنیاد شهید بایستی سوژه ها را مشخص کند؛ چراکه هدف کنگره علاوه بر خدمت به خانواده معزز شهدا، معرفی شهدای عالیقدر است که باید در این زمینه کار، تولید و ابتکار عمل داشته باشیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شش =