فرماندار اصفهان بر اهمیت بزرگداشت شهدای والامقام تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تعیین ساختارها بالاخص ساختارهای مردمی و محلی نقش مهمی در سیاستگذاری برای برگزاری کنگره شهدا دارد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هماهنگی کنگره شهدای شهرستان، با اشاره به اهمیت بزرگداشت شهدای والامقام، اظهار داشت: یکی از ابعاد مهم جهاد تبیین، تبیین شهدای عالیقدر است و لازمه آن شناخت مسیر و راه شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید است.

فرماندار اصفهان افزود: ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و همه شهدا در وصیت نامه خود بر پیروی از امام راحل (ره) و مقام عظمای ولایت تأکید بسیاری کرده اند.

احمدی بر لزوم هدفگذاری و سیاستگذاری برای بزرگداشت شهدا، تأکید کرد و گفت: تحول و استمرار در برنامه ها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بر این اساس بایستی سیاستگذاری نماییم که این مهم مستلزم ساختارهای لازم است.

وی افزود: تعیین ساختارها بالاخص ساختارهای مردمی و محلی نقش مهمی در سیاستگذاری برای برگزاری کنگره شهدا دارد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ما نیاز به اطلاعات و سوژه های دقیق و درست داریم، تصریح کرد: بنیاد شهید بایستی سوژه ها را مشخص کند؛ چراکه هدف کنگره علاوه بر خدمت به خانواده معزز شهدا، معرفی شهدای عالیقدر است که باید در این زمینه کار، تولید و ابتکار عمل داشته باشیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =