فرماندار اصفهان تأکید کرد: امور مختلف مربوط به روستاهای فاقد دهیاری بایستی مطالبه شود

فرماندار اصفهان اظهار داشت: باتوجه به کمبود اعتبارات، با مشارکت می توانیم پروژه ها را تکمیل و نیازهای مردم را مرتفع سازیم.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (چهارشنبه) جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پیرامون توزیع اعتبارات ارزش افزوده پروژه های روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان  در این جلسه، با بیان اینکه در توزیع اعتبارات اصل بر مشارکت گذاشته شده است، اظهار داشت: باتوجه به کمبود اعتبارات، با مشارکت می توانیم پروژه ها را تکمیل و نیازهای مردم را مرتفع سازیم.

فرماندار اصفهان افزود: مشارکت ها در مجموعه شهید بابایی به دو گونه مالی و تجهیزات و نیروی انسانی است که می تواند باعث کاهش هزینه ها گردد.

احمدی تأکید کرد: امور مختلف مربوط به روستاهای فاقد دهیاری بایستی مطالبه شود و مسئولین مربوطه در راستای رفع آنها گام بردارند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =