فرماندار اصفهان تأکید کرد: امور مختلف مربوط به روستاهای فاقد دهیاری بایستی مطالبه شود

فرماندار اصفهان اظهار داشت: باتوجه به کمبود اعتبارات، با مشارکت می توانیم پروژه ها را تکمیل و نیازهای مردم را مرتفع سازیم.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (چهارشنبه) جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پیرامون توزیع اعتبارات ارزش افزوده پروژه های روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان  در این جلسه، با بیان اینکه در توزیع اعتبارات اصل بر مشارکت گذاشته شده است، اظهار داشت: باتوجه به کمبود اعتبارات، با مشارکت می توانیم پروژه ها را تکمیل و نیازهای مردم را مرتفع سازیم.

فرماندار اصفهان افزود: مشارکت ها در مجموعه شهید بابایی به دو گونه مالی و تجهیزات و نیروی انسانی است که می تواند باعث کاهش هزینه ها گردد.

احمدی تأکید کرد: امور مختلف مربوط به روستاهای فاقد دهیاری بایستی مطالبه شود و مسئولین مربوطه در راستای رفع آنها گام بردارند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هفت =